ViruSs là ai? Tiểu sử, sự nghiệp, đời tư của ViruSs

Rate this post

Bashkohuni me shkollën e mesme Le Hong Phong për të zbuluar se kush është VirusSs? Biografia, karriera, jeta private e VirusSs

Kush është VirusSs?

ViruSs është një transmetues mashkull, Youtuber, muzikant, producent muzikor i njohur nga të rinjtë. Ai e filloi karrierën e tij si gamer dhe më pas u shndërrua në transmetues të lojërave video. Falë një familjeje me rrënjë të gjata muzikore, ViruSs hyri në industrinë e muzikës dhe krijoi këngë të jashtëzakonshme si: Zoti e fshehu nga parajsa, Është e vështirë të thuash lamtumirë, A mund ta duash atë, djalë i çmendur…

Virus
ViruSs është një Streamer, Youtuber dhe muzikant i famshëm i famshëm në Vbiz. (Burimi: Insta NV)

Informacioni biografik i VirusSs: Emri i vërtetë, data e lindjes, vendlindja, Facebook, Instagram

I lindur në një familje me arsim të lartë, me pasuri të madhe, por VirusSs kishte një fëmijëri të përlotur

Viruss u rrit në një konvikt në Konservatorin e Muzikës në Hanoi (tani Akademia Kombëtare e Muzikës e Vietnamit). Gjyshi i tij ViruSs është një studiues i famshëm i muzikës, nëna e tij mëson instrumente etnike në konservator, babai i tij mëson kitarë në konservatorin në Berlin – Gjermani, vëllai i tij ViruSs i bie baterive. Mjafton të shikosh prapa në prejardhjen e tij familjare për të parë emrin Mjeshtër i Ri i Konservatorit Nuk është gabim t’ju jepen VirusS nga të tjerët. Duke jetuar në një mjedis muzikor tradicional, nuk është e pazakontë që Virusët të lidhen me mësimin e pianos që në moshë të re. VirusSs për shumë vite me radhë nuk është larguar asnjëherë nga majat e studentëve më të mirë në Konservatorin e Muzikës. Në moshën 15 vjeçare, VirusSs u dërgua për të studiuar jashtë vendit.

Virus
VirusSs u rrit në një mjedis muzikor, ndaj ka shumë ekspertizë në këtë fushë. (Burimi: Pinterest)

Pas përfundimit të kursit në Konservatorin e Seulit, ViruSs tërhoqi vëmendjen dhe u bë praktikant i një kompanie lider koreane argëtuese, por në vitin 2007 iu desh të hiqte dorë nga zhvillimi në këtë vend për t’u kthyer. vendi, sepse familja ishte e falimentuar dhe duhej të shiste shtëpinë e tyre. Për 9 vitet e ardhshme, Viruss-it iu desh të bënte shumë punë manuale si shkëlqim këpucësh, shërbim, portier, etj. për të siguruar jetesën.

I mprehtë
I paracaktuar duke luajtur lojëra dhe më pas ViruSs ka zhvilluar në mënyrën më të mirë karrierën e tij si gamer dhe transmetues. (Burimi: Insta NV)

Dhe më pas, i riu Dang Tien Hoang ra në dashuri me videolojërat, duke u bërë një lojtar profesionist për të konkurruar në shumë turne të mëdhenj dhe të vegjël. Gjithashtu falë asaj përvoje të pasur të lojërave, pasi hoqi dorë nga konkurrimi për t’u bërë transmetues, ViruSs mbështetet nga shumë njerëz për shkak të nivelit të tij të lartë. Ai është aq i dashur sa është brenda Streamer Katër Mbretërit të Vietnamit.

ViruSs ka gjithashtu kanalin e vet në Youtube, i specializuar në reagimin ndaj videove muzikore ose klipeve virale në internet. Shumica e komenteve të Viruss marrin shumë komplimente, por ndonjëherë marrin reagime negative sepse ViruSs ka deklarata mjaft të ashpra për videoklipet e këngëtarëve.

READ  Thủ tục đăng ký thay đổi vốn điều lệ của công ty cổ phần

Të
Shumica e punimeve të VirusSs morën një përgjigje pozitive. (Burimi: Canva)

Falë një sfondi solid muzikor që në moshë të re, Viruss pushtoi lehtësisht këtë fushë arti kur kishte mjaftueshëm famë. Veprat e kompozuara ose të bashkëshkruara nga ViruSs kryesisht marrin përgjigje pozitive nga dëgjuesit për shkak të teksteve të tyre domethënëse dhe melodive tërheqëse. Këngët e njohura të VirusSs mund të përmenden si: A mund të dashurosh? – Duc Phuc, Zoti e fshehu nga parajsa – Amee, Pse është kaq e vështirë të thuash lamtumirë – Thuy Chi ft Tran Thanh

Historia e bukur e dashurisë së VirusSs dhe dashnores së transmetuesit Ngan Assassin përfundoi me keqardhje

Audienca i njeh Virusët jo vetëm përmes talentit të tyre, por edhe nga lidhja e tyre e bukur 5-vjeçare e dashurisë me transmetuesin e hitit Ngan Assassin. Ishte Viruss ai që solli Ngan Assassin në këtë punë dhe e mbështeti shumë në punën e saj. Por në vitin 2020, të dy zyrtarisht shkuan në rrugë të ndara sepse nuk ndanin të njëjtat mendime, duke shkaktuar keqardhjen e shumë shikuesve. Madje ka edhe një pjesë negative që kritikon Virusin se ai është punëtor, nuk kujdeset për të dashurin e tij, duke bërë që dashuria të bjerë.

Virus
Viruss dhe Ngan Assassin u ndanë në heshtje, por u vëzhguan nga shumë njerëz, duke krijuar një stuhi të opinionit publik për një kohë. (Burimi: Insta NV)

Pas ndarjes me Ngan Assassin, ViruSs donte të fokusohej në punë, kështu që nuk donte të fliste më për dashurinë. Transmetuesi mashkull përflitet se ka një lidhje përtej miqve me këngëtaren Amee, por të dy këmbëngulin që ta shohin njëri-tjetrin vetëm si vëllezër të mirë.

Gjë
Ajo që audienca pëlqen për Virusin është dëshira e tij e pamëshirshme për të përmirësuar veten. (Burimi: Pinterest)

I lindur nga fundi, duke pasur të gjitha kushtet për të mësuar muzikë dhe më pas pati një incident të madh, atij iu desh të kalonte rininë e tij duke u përpjekur të fitonte para, kështu që mendimi i Viruss është disi më i pjekur se shumë të tjerë. Ai gjithmonë bën të pamundurën për karrierën e tij për të kompensuar kohën e vështirë dhe më pas merr rezultatin e denjë duke pasur shumë fansa që e duan dhe e mbështesin gjithmonë. Prandaj, shpresojmë që transmetuesi mashkull të arrijë gjithmonë sukses në karrierën e tij.

Vetëm disa pika rreth Kush është VirusSs? Biografia, karriera, jeta private e VirusSsshpresoj që lexuesit të kenë një kuptim më të mirë të këtij transmetuesi mashkull të talentuar.

GJITHÇKA RRETH KATËR STREAMER E VIETNAMIT

Esports është aktualisht një trend pozitiv i të rinjve vietnamezë, kështu që gjithnjë e më shumë lojtarë po i bashkohen kësaj fushe. Përveç kësaj, njerëzit që kontribuojnë në mënyrë të konsiderueshme në përhapjen e ndikimit të sporteve elektronike janë transmetues. Në Vietnam, shumica e transmetuesve fillojnë të transmetojnë drejtpërdrejt me pasionin dhe përvojën e tyre të lojërave për të prezantuar lojërat tek audienca.

Falë mënyrës profesionale të lojës dhe mënyrës për të udhëhequr dhe biseduar me hijeshi, ViruSs dhe 3 miq të tjerë të ngushtë janë: Do Mixi, Pew Pew, Xemesis krijuar Streamer Katër Mbretërit. Kush janë ata? Pse janë kaq të njohur dhe të dashur? Le ta zbulojmë me shkollën e mesme Le Hong Phong KETU Ju lutem!

Viruss dhe prindërit e saj, Ngan Killer, Si është Linh Boo, Phimesis, Who is Phimesis, PewPew Biografia, VirusSs Alliance, Who is Viruss, VirusSs – Ngan Killer, Xemesis, Viruss Reaction, PewPew, Who is Viruss, Royal viruses, VirusSs ff .

Kategoria: Të përgjithshme

READ  Top 10 đơn vị chuyển phát nhanh tại Trung Quốc

Shiko

Kush është VirusSs?

ViruSs është një transmetues mashkull, Youtuber, muzikant, producent muzikor i njohur nga të rinjtë. Ai e filloi karrierën e tij si gamer dhe më pas u shndërrua në transmetues të lojërave video. Falë një familjeje me rrënjë të gjata muzikore, ViruSs hyri në industrinë e muzikës dhe krijoi këngë të jashtëzakonshme si: Zoti e fshehu nga parajsa, Është e vështirë të thuash lamtumirë, A mund ta duash atë, djalë i çmendur…

Virus
ViruSs është një Streamer, Youtuber dhe muzikant i famshëm i famshëm në Vbiz. (Burimi: Insta NV)

Informacioni biografik i VirusSs: Emri i vërtetë, data e lindjes, vendlindja, Facebook, Instagram

  • Emri i vërtetë: Dang Tien Hoang

  • Viti i lindjes: 08/05/1988

  • Zodiaku: Demi

  • Vendlindja: Hanoi

  • Profesioni: Streamer, Youtuber, Muzikant

  • Kanali në Youtube: VirusSs

  • Facebook: Dang Tien Hoang

I lindur në një familje me arsim të lartë, me pasuri të madhe, por VirusSs kishte një fëmijëri të përlotur

Viruss u rrit në një konvikt në Konservatorin e Muzikës në Hanoi (tani Akademia Kombëtare e Muzikës e Vietnamit). Gjyshi i tij ViruSs është një studiues i famshëm i muzikës, nëna e tij mëson instrumente etnike në konservator, babai i tij mëson kitarë në konservatorin në Berlin – Gjermani, vëllai i tij ViruSs i bie baterive. Mjafton të shikosh prapa në prejardhjen e tij familjare për të parë emrin Mjeshtër i Ri i Konservatorit Nuk është gabim t’ju jepen VirusS nga të tjerët. Duke jetuar në një mjedis muzikor tradicional, nuk është e pazakontë që Virusët të lidhen me mësimin e pianos që në moshë të re. VirusSs për shumë vite me radhë nuk është larguar asnjëherë nga majat e studentëve më të mirë në Konservatorin e Muzikës. Në moshën 15 vjeçare, VirusSs u dërgua për të studiuar jashtë vendit.

Virus
VirusSs u rrit në një mjedis muzikor, ndaj ka shumë ekspertizë në këtë fushë. (Burimi: Pinterest)

Pas përfundimit të kursit në Konservatorin e Seulit, Viruss tërhoqi vëmendjen dhe u bë praktikant i një kompanie lider koreane argëtuese, por në vitin 2007 iu desh të hiqte dorë nga zhvillimi në këtë vend për t’u kthyer. vendi sepse familja ishte e paaftë për të paguar dhe duhej të shiste shtëpinë e tyre. Për 9 vitet e ardhshme, Viruss-it iu desh të bënte shumë punë manuale si shkëlqim këpucësh, shërbim, portier, etj. për të siguruar jetesën.

I mprehtë
I paracaktuar me lojëra dhe më pas ViruSs ka zhvilluar në mënyrën më të mirë karrierën e tij si gamer dhe transmetues. (Burimi: Insta NV)

Dhe më pas, i riu Dang Tien Hoang ra në dashuri me videolojërat, duke u bërë një lojtar profesionist për të konkurruar në shumë turne të mëdhenj dhe të vegjël. Gjithashtu falë asaj përvoje të pasur të lojërave, pasi hoqi dorë nga konkurrimi për t’u bërë transmetues, ViruSs mbështetet nga shumë njerëz për shkak të nivelit të tij të lartë. Ai është aq i dashur sa është brenda Streamer Katër Mbretërit të Vietnamit.

ViruSs ka gjithashtu kanalin e vet në Youtube, i specializuar në reagimin ndaj videove muzikore ose klipeve virale në internet. Shumica e komenteve të Viruss marrin shumë komplimente, por ndonjëherë marrin reagime negative sepse ViruSs ka deklarata mjaft të ashpra për videoklipet e këngëtarëve.

Të
Shumica e punimeve të VirusSs morën një përgjigje pozitive. (Burimi: Canva)

Falë një sfondi solid muzikor që në moshë të re, Viruss pushtoi lehtësisht këtë fushë arti kur kishte mjaftueshëm famë. Veprat e kompozuara ose të bashkëshkruara nga ViruSs kryesisht marrin përgjigje pozitive nga dëgjuesit për shkak të teksteve të tyre domethënëse dhe melodive tërheqëse. Këngët e njohura të VirusSs mund të përmenden si: Mund të dashurosh? – Duc Phuc, Zoti e fshehu nga parajsa – Amee, Pse është kaq e vështirë të thuash lamtumirë – Thuy Chi ft Tran Thanh

READ  X10 Patiphan bật mí về đối thủ anh muốn đối đầu tại VCT Masters Stage 2

Historia e bukur e dashurisë e VirusSs dhe e dashura e transmetuesit femër Ngan Assassin përfundoi me keqardhje

Audienca i njeh Virusët jo vetëm përmes talentit të tyre, por edhe nga lidhja e tyre e bukur 5-vjeçare e dashurisë me transmetuesin e hitit Ngan Assassin. Ishte Viruss ai që solli Ngan Assassin në këtë punë dhe e mbështeti shumë në punën e saj. Por në vitin 2020, të dy zyrtarisht shkuan në rrugë të ndara sepse nuk ndanin të njëjtat mendime, duke shkaktuar keqardhjen e shumë shikuesve. Madje ka edhe një pjesë negative që kritikon Virusin se ai është punëtor, nuk kujdeset për të dashurin e tij, duke bërë që dashuria të bjerë.

Virus
Viruss dhe Ngan Assassin u ndanë në heshtje, por u shqyrtuan nga shumë njerëz, duke krijuar një stuhi të opinionit publik për një kohë. (Burimi: Insta NV)

Pas ndarjes me Ngan Assassin, ViruSs donte të fokusohej në punë, kështu që nuk donte të fliste më për dashurinë. Transmetuesi mashkull përflitet se ka një lidhje përtej miqve me këngëtaren Amee, por të dy këmbëngulin që ta shohin njëri-tjetrin vetëm si vëllezër të mirë.

Gjë
Ajo që audienca pëlqen për Virusin është dëshira e tij e pamëshirshme për të përmirësuar veten. (Burimi: Pinterest)

I lindur nga fundi, duke pasur të gjitha kushtet për të mësuar muzikë dhe më pas pati një incident të madh, atij iu desh të kalonte rininë e tij duke u përpjekur të fitonte para, kështu që mendimi i Viruss është disi më i pjekur se shumë të tjerë. Ai gjithmonë bën të pamundurën për karrierën e tij për të kompensuar kohën e vështirë dhe më pas merr rezultatin e denjë duke pasur shumë fansa që e duan dhe e mbështesin gjithmonë. Prandaj, shpresojmë që transmetuesi mashkull të arrijë gjithmonë sukses në karrierën e tij.

Vetëm disa pika rreth Kush është VirusSs? Biografia, karriera, jeta private e VirusSsshpresoj që lexuesit të kenë një kuptim më të mirë të këtij transmetuesi mashkull të talentuar.

Dhe mos harroni të ndiqni Shkolla e mesme Le Hong Phong për të përditësuar shumë informacione interesante të njerëzve të famshëm jashtë linje!

GJITHÇKA RRETH E KATËRT E STREAMER E VIETNAMIT

Esports është aktualisht një trend pozitiv i të rinjve vietnamezë, kështu që gjithnjë e më shumë lojtarë po i bashkohen kësaj fushe. Përveç kësaj, njerëzit që kontribuojnë në mënyrë të konsiderueshme në përhapjen e ndikimit të sporteve elektronike janë transmetues. Në Vietnam, shumica e transmetuesve fillojnë të transmetojnë drejtpërdrejt me pasionin dhe përvojën e tyre të lojërave për të prezantuar lojërat tek audienca.

Falë mënyrës profesionale të lojës dhe mënyrës për të udhëhequr dhe biseduar me hijeshi, ViruSs dhe 3 miq të tjerë të ngushtë janë: Do Mixi, Pew Pew, Xemesis krijuar Streamer Katër Mbretërit. Kush janë ata? Pse janë kaq të njohur dhe të dashur? Le ta zbulojmë me shkollën e mesme Le Hong Phong KETU Ju lutem!

Viruss dhe prindërit e saj, Ngan Killer, Si është Linh Boo, Phimesis, Who is Phimesis, PewPew Biografia, VirusSs Alliance, Who is Viruss, VirusSs – Ngan Killer, Xemesis, Viruss Reaction, PewPew, Who is Viruss, Royal viruses, VirusSs ff .

Autori: – Shkolla Le Hong Phong

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết ViruSs là ai? Tiểu sử, sự nghiệp, đời tư của ViruSs . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *