TOP 11+ app xóa vật thể, xóa người sử dụng tốt nhất hiện nay

Rate this post

Kur bëni foto, patjetër do të ketë foto që nuk ju pëlqejnë dhe dëshironi të fshini skena, njerëz ose objekte në foto për ta bërë fotografinë më të përsosur. keshtu qe aplikacioni për heqjen e objekteve Ose fshini kush mund ta përdorë atë? Nëse ende nuk e gjeni, lëreni Çmimi i telefonit Le t’jua zbulojmë në postimin e sotëm!

Aplikacioni Snapseed

Aplikacioni Snapseed

Farërat është një aplikacion për redaktimin e fotografive që ju ndihmon t’i ktheni fotot e zakonshme në më profesionale. Është një aplikacion që i lejon përdoruesit të modifikojnë fotot duke rrëshqitur për të zgjedhur efektin e duhur, të zgjedhin të rregullojnë automatikisht ngjyrën ose kontrastin. Sigurisht, gjithashtu mund të rrëshqitni për t’i kërkuar aplikacionit të heqë personin ose objektin në foton që dëshironi të hiqni. Dhe ky është gjithashtu një nga aplikacionet më të njohura për heqjen e objekteve që përdoret nga shumë njerëz.

Karakteristikat e jashtëzakonshme të aplikacionit të redaktimit Snapseed:

 • Ka shumë filtra me ngjyra të pasura
 • Eksportoni skedarë imazhi me cilësi të lartë
 • Vetë mjete profesionale për redaktimin e fotografive, të lehta për t’u përdorur
 • Trajtoni me lehtësi njerëzit dhe detajet shtesë në foto
 • Teknologji e përsosur e përpunimit të imazhit bardh e zi

Shihni më shumë=> Duke ju zbuluar se si të redaktoni fotot snapseed në iPhone po aq të bukur sa marrja e një kamere

Aplikacion për fshirjen e objekteve, fshirjen e njerëzve Adobe Photoshop

Adobe Photoshop është një aplikacion krejtësisht falas për redaktimin e fotografive, heqjen e objekteve që mund të përdoret për të hequr njerëzit nga fotot. Me këtë aplikacion, ju mund të modifikoni fotot në mënyrë profesionale duke rregulluar ngjyrën dhe kontrastin e fotove tuaja lehtësisht dhe shpejt. Aplikacioni ju jep një grup të plotë mjetesh në mënyrë që të mund të rregulloni gjithçka nga fytyra deri te detajet e vogla dhe madje të shkurtoni foton. Përveç kësaj, aplikacioni ju ndihmon gjithashtu të hiqni njerëzit, objektet ose detajet e padëshiruara.

Karakteristikat e jashtëzakonshme të aplikacionit për heqjen e objekteve Adobe Photoshop:

 • Hiqni shpejt njerëzit, objektet dhe detajet nga fotot
 • Ofron mjete profesionale të prerjes, rrotullimit dhe rrokullisjes
 • Rregullojeni për lëkurë të lëmuar dhe të ndritshme
 • Mbështet shtimin e vinetimit dhe kontrollin e ekspozimit, kontrastit dhe ngopjes
 • Mund të turbullojë detaje të panevojshme
 • Mbështetni ndarjen e shpejtë të imazheve përmes rrjeteve sociale
READ  Ra đề tập làm văn, cô giáo choáng váng phát hiện trong lớp có ông chủ nhỏ

Aplikacioni PicsArt Photo Editor

Aplikacioni PicsArt Photo Editor

PicsArt Photo Editor është një nga aplikacionet më kreative të redaktimit të fotografive dhe efekteve fotografike në pajisjet celulare. Ky aplikacion ndihmon për t’i kthyer fotot e zakonshme në më profesionale dhe artistike. Përveç kësaj, ky mjet i redaktimit të fotografive i lejon përdoruesit të heqin njerëzit ose objektet nga fotot shpejt dhe me lehtësi duke përdorur aplikacionin.

Eksploroni më shumë: Zbuloni se cilat janë mallrat e vërteta? Cili është ndryshimi me Auth-in më të fundit, 1:1 dhe Fake Rep të muajit

Karakteristikat e shkëlqyera të aplikacionit për heqjen e objekteve PicsArt Photo Editor:

 • Hiqni shpejt dhe me lehtësi njerëzit, objektet dhe detajet e tepërta
 • Ju mund të ndryshoni madhësinë e imazhit sipas preferencës tuaj
 • Ofron shumë efekte për t’i bërë fotografitë të marrin jetë
 • Siguroni grup ngjitësish të lezetshëm dhe të pasur
 • Mjete profesionale të redaktimit të fotografive dhe hapa të thjeshtë

Aplikacioni PhotoDirector për modifikimin e fotografive

PhotoPhotoDirector është një aplikacion që lejon përdoruesit të kapin dhe modifikojnë imazhet më të mira të ditës. PhotoDirector Photo ju ndihmon të krijoni kompozime fotografish profesionale dhe të bukura duke redaktuar animacione, duke rregulluar ndriçimin, etj. Sidomos ky është një aplikacion falas për heqjen e personave ku mund të fshini njerëz, objekte ose objekte. Detajet e tepërta shfaqen në imazh.

Karakteristikat e aplikacionit për fshirjen e objekteve, modifikimin e fotove PhotoDirector Photo:

 • Lejon konvertimin e imazheve të palëvizshme në imazhe të animuara.
 • Mbështetje për të hequr njerëzit dhe detajet e panevojshme në foto.
 • Ofron efekte të pasura të redaktimit të imazhit.
 • Rregulloni me lehtësi ndriçimin, hijet, kontrastin, ngrohtësinë dhe ngopjen.

Aplikacioni për redaktim Makaron

Aplikacioni për redaktim Makaron

Makaron është një aplikacion që i lejon përdoruesit të heqin njerëz ose të ndajnë objekte nga fotot duke përdorur teknologjinë AI. Përveç kësaj, aplikacioni gjithashtu u jep përdoruesve mundësinë për të ndryshuar sfondin e fotografisë duke e zëvendësuar atë me sfondin që u pëlqen.

Pikat kryesore të aplikacionit Macaron:

 • Aplikacioni përdor teknologjinë AI për të hequr shpejt njerëzit, objektet dhe detajet e tepërta.
 • Hiqni fotot nga sfondi shpejt dhe me lehtësi.
 • Ndrysho lehtë, ndrysho imazhin e sfondit.
 • Ofron filtra fotografish me efekte të pasura dhe përditësime rregullisht.
 • Shto mjet Blend për përzierjen profesionale në redaktimin e fotografive.
 • Është e lehtë për të ruajtur imazhet telefonit tuajat ose ndajini ato me miqtë.
READ  Báo cáo hoạt động thực hiện dịch vụ quảng cáo

Aplikacioni Enlight Photofox

Enlight Photofox është aplikacioni që vjen në mendje kur përdoruesit duan të heqin njerëzit nga fotot. Aplikacioni mbështet përdoruesit për të redaktuar fotot me mjete profesionale të redaktimit. Aplikacioni heq njerëzit përreth dhe objektet e padëshiruara nga fotot për t’i ndihmuar përdoruesit të marrin fotografinë më të mirë të mundshme.

Karakteristikat e jashtëzakonshme të aplikacionit për heqjen e objekteve dhe redaktimin e fotografive Enlight Photofox:

 • Ofron shumë filtra me gradientë tërheqës
 • Rregulloni me lehtësi ngjyrën, shkëlqimin, strukturën
 • Fshini njerëzit ose objektet thjesht dhe shpejt
 • Siguroni kolazhe krijuese
Eksploroni më shumë: Çfarë është tifozëria? Kuptimi i Fandom? Fandoms në Vietnam

Aplikoni fshini objektet, fshini njerëzit Foto të dobishme

Aplikacion për të fshirë objekte, për të fshirë njerëzit për foto më të mira

Karakteristikat e jashtëzakonshme të aplikacionit Handy Photo:

 • Hiqni me lehtësi njerëzit dhe detajet shtesë nga imazhet
 • Siguroni mjete profesionale mbështetëse për redaktimin e imazheve
 • Imazhi i redaktuar është 100% i njëjtë me madhësinë e skedarit origjinal
 • Mbështet imazhe deri në 36 MP

Aplikacion për fshirjen e objekteve, fshirjen e njerëzve TouchRetouch

Aplikacion për fshirjen e objekteve, fshirjen e njerëzve TouchRetouch

Pikat kryesore të aplikacionit për heqjen e objekteve dhe redaktimin e fotografive TouchRetouch:

 • Fshirja e njerëzve dhe e gjërave është e lehtë
 • Redaktimi profesional i imazhit me parametra dhe mjete të ndryshme
 • Mund të heqë objektet artificiale dhe të mbulojë papërsosmëritë e lëkurës
 • Objektet mund të fshihen ose kopjohen
 • Ekziston një video se si ta përdorni

shikoni më shumë lajme të fundit

Aplikacion për fshirjen e objekteve, fshirjen e njerëzve Pixelmator

Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion që mbështet heqjen e njerëzve ose objekteve nga imazhet, atëherë Gjenerator pixel është një nga ato aplikacione që nuk duhet ta humbisni. Ky aplikacion jo vetëm që ju mbështet për të fshirë njerëz, por gjithashtu ju ofron mjete profesionale të redaktimit të fotografive.

 • Hiqni lehtësisht objektet e padëshiruara nga imazhet
 • Mjete për të mbështetur rregullimin e avancuar të imazhit
 • Përpunoni imazhe deri në 100 MP
 • Lejon formate të zakonshme të imazhit si PNG, JPG, JPEG, etj.
 • Të gjitha fotot mund të ruhen dhe të aksesohen drejtpërdrejt nga iCloud Drive
Eksploroni më shumë: Kush është Kha Ngan? Biografia e aktores, jeta private dhe karriera

Aplikacion për fshirjen e objekteve, fshirjen e njerëzve Meitu

Meitu mbështet heqjen e objekteve në imazhe, ndoshta sepse jeni shumë të njohur me to. Aplikacioni jo vetëm që fshin njerëzit pa turbullt, por gjithashtu ju ndihmon të bëni selfie ose grim të bukur me filtra të ndryshëm fotografish, duke ju dhënë fotot më të mira virtuale live.

READ  Có nên dùng kính cường lực chống nhìn trộm không?

Karakteristikat kryesore të Meitu sjellin për përdoruesit:

 • Teknologjia AI korrigjon automatikisht fytyrat
 • Fshini njerëzit dhe objektet thjesht dhe shpejt
 • Ofron efekte unike kolazhi
 • Ka shumë ngjitëse dhe ngjitëse në dispozicion
 • E pajisur me filtra mbresëlënës me ngjyra

Aplikacioni i redaktimit të fotografive

Flas rreth Redakto foton Me siguri të gjithë do ta dinë menjëherë se qëllimi i tij është aplikacioni për të fshirë njerëz dhe objekte në foto. Përveç kësaj, ky softuer gjithashtu u ofron përdoruesve mjete redaktimi për t’i ndihmuar përdoruesit të marrin fotografi më të lëmuara dhe profesionale.

Karakteristikat e jashtëzakonshme të Foto Retouch sjellin:

 • Ofron funksionin e heqjes së njerëzve dhe objekteve në imazh
 • Me funksionin e turbullimit të imazhit
 • Ekziston një grup ngjitësish, teksti, imazhesh që mbështesin video
 • Paraqitje e bukur, e lehtë për t’u përdorur

Shihni më shumë=> Përmbledhje e pozicioneve më të mira dhe më të lumtura të marrëdhënieve mashkullore dhe femërore

Cilat janë përfitimet e heqjes së njerëzve dhe objekteve në foto?

Pasi të keni kuptuar se si të hiqni njerëzit dhe objektet nga imazhet tuaja, pak a shumë e dini se cilat janë përfitimet, apo jo? Këtu janë disa përfitime të heqjes së njerëzve dhe objekteve nga fotot:

 • Hiqni qafe njerëzit dhe objektet e tepërta dhe bëjini fotot tuaja më të bukura.
 • Në një destinacion turistik me peizazhe të bukura, edhe nëse ka shumë njerëz, prapë mund të bëni foto si të doni pa u shqetësuar se mos ju përpijë kompozimi i çrregullt.
 • Heqja e detajeve të tepërta nga një imazh është një hap thelbësor në krijimin e një imazhi estetikisht të këndshëm.
 • Heqja e njerëzve nga fotot tregon gjithashtu se jeni të ndjeshëm, duke respektuar privatësinë e të tjerëve kur ata hyjnë aksidentalisht në kornizën tuaj.

përmbledhje

Me sugjerime dhe veçori të përparuara të aplikacionit për heqjen e objekteve Çmimi i telefonit Sapo të prezantuara, mund t’i përdorni sa herë që keni nevojë të redaktoni foto ose të hiqni njerëzit dhe objektet që shfaqen në foto. Phone Price Warehouse beson se ky artikull do të jetë i dobishëm për shumë njerëz. Mos harroni të ndiqni lajme teknologjike ne për të lexuar njohuri dhe përvoja të tjera të dobishme!

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết TOP 11+ app xóa vật thể, xóa người sử dụng tốt nhất hiện nay . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *