Tổng hợp 7 shop phụ kiện điện thoại uy tín nhất TPHCM

Rate this post

Dyqani i aksesorëve të celularëve është një nga fjalët kyçe më të kërkuara në google për këtë temë Dyqan aksesor telefoni. Në këtë artikull, bangxephang.com do të shkruajë një përmbledhje të 7 dyqaneve më prestigjioze të aksesorëve të telefonit në Ho Chi Minh City.

Tabela e përmbajtjes

Tin Thanh Components – Dyqan prestigjioz i aksesorëve të telefonit

Komponentët e telefonit Tin Thanh është qendra ofrojnë Komponentë dhe aksesorë me cilësi të lartë në Saigon. pranë atjeedhe ne vendndodhjen sjellin pajisje – mjete riparimi me cilësi të lartë, për bind kërkesë Riparime kudo vendndodhjen në të gjithë vendin.

Shihni gjithashtu: Përditësoni renditjen më të fundit të CPU-së 2021

Tin Thanh Phone Components lindi me uroj Dakord jap e çmuar klientprodukt aksesorë telefoni, aksesorë tabletash sende të markësCilësi e lartë me çmim më e mira ndihmë fazë riparimi, zëvendësimi i pjesëve në mënyrë perfekte, Pikërisht dhe kurseni kohë, para dhe përpjekje.

Me moton kryesore: Prestigji bën Sukses. total sepse përfitojnë i përkasin klient. përfitojnë i përkasin klient përpara, përfitojnë e Tin Thanh sapo ndoqi. kuadrove stafit Gjithmonë prej Tin Thanh gjithmonë Zbuloni, promovoni, bëjmë çmos për t’ju shërbyer klient të denjë për arritjet standarde e një menaxhimi i shpërndarjes Përbërësit kryesorë:
-Përbërësit ZIN sende të markëscilësisë më e mira.
-Çmimi dhe cilësia sipas motos:
Produkt i njëjti çmim – cilësinë e ne jemi numri 1
Mallrat Bakër cilësor – Çmimi ynë është gjithmonë më e mira

– Prestigj, ndershmëri, përgjegjësi.
-Produkt llojet, kornukopia

-Ekipi mbështetjen e klientit Profesionist, i vëmendshëm, entuziast.
-Dorëzimi vendndodhjen shpejtëSiguria. Top 10 dyqan aksesoret e telefonit ne tphcm

Informacion kontakto:

ADRESA: Rruga 1114A 3/2, Reparti 12 P11Qyteti Ho Chi Minh
Këshilla për blerje: 0982.14.24.34 – 02866.72.47.24
Email: [email protected]

READ  Thư điện tử là gì? Thư điện tử được sử dụng để làm gì?

rrjeti:

Eksploroni më shumë: Çfarë do të thotë skandal?

bota aksesore

Bota e aksesorëve të telefonit i specializuar në sjellin Komponentët e celularëve me shumicë dhe pakicë në mbarë vendin.

Punë në fushë ofrojnë departamenti i shitjes me shumicë celularGradualisht ne e pohojmë emrin tonë njësoj gjithnjë e më shumë kornukopia burim dhe gjithmonë zgjidhni produkt të arsyeshme si në sasi ashtu edhe në cilësi më e mira, çmimi më e lirë për të sjellin në treg.


Me një përvojë të pasur dhe punë Reputacion afatgjatë në profesion, garantojmë importin origjinal, çmimi konkurrenca, burimi i mallrave llojet dhe cilësinë e secilit lloj produkt Gjithçka ka marrë fund kontrolloni para se të arrini klientin!

Me formulën shesin “burime të larmishme të mallrave, çmimi Konkurrueshmëria, Cilësia optimale, Reputacioni i lartë” ne dëshirë gjithnjë e më shumë bashkëpunojnë më shumë me tremujorin dyqan telefona, tregtarë të pjesëve të këmbimit.

Ni Pleh kontakto:

 • CN1: 646 Le Quang Dinh, Lagjja 1, Distrikti Go Vap.
 • CN2: 49 Tran Huy Lieu, Ward 12, Phu Nhuan District.
 • CN3: 330 Phan Dinh Phung, Ward 1, Phu Nhuan District.
 • CN4: 155 Hoang Van Thu, Lagjja 8, Distrikti Phu Nhuan.
 • CN5: 395 Phan Van Tri, Lagjja 11, Binh Thanh.
 • Tel: 0962251993 (Z.Tuan)
 • Email: [email protected]
 • Faqja e internetit: thegioiphukienhcm.com

FPT dyqan – Zinxhiri cdyqan aksesoret e telefonit

aksesorët e telefonit tphcm 1

Me afirmimin e top 1 për nga cilësia dhe prestigji, FPT dyqan është emri Së pari Dakord përmend në listë dyqan aksesoret e telefonit tphcm. Duke ardhur në FPT, ju ndiheni sikur po hyni botë aksesoret me keto produkt jashtëzakonisht përshtypje Dhe i ri, e veçantë Modelet më të nxehta të kasetave me dizajni Vërtetë ndaj standardit “e bukur dhe unike”, e përshtatshme për të gjithë E stilizuar nga personaliteti, torta, klasa apo të fortë.

Për më tepërMallrat Vjen me aksesore si karikues, bateri parandalojnëkabllot, lodrat për telefonat inteligjentë etj. eshte ne rregull shumë blerësi koment Cilësi e lartë, gjithmonë vlerësuar si më e mira.

Sun Smart – Ku të blini pajisje cilësore të telefonit

Smart Sun është dyqan Aksesorë telefoni Ho Chi Minh City e pamundur kaloni kur kërkoni Mallrat Dekor për smartphone. SunSmart është një rrjet kryesor i tregtarëve të vegjël dhe me pakicë të aksesorëve të telefonave celularë në mbarë vendin.

READ  Mẫu giấy chứng nhận thương tích

Ho Chi Minh City 2 lidhje telefonike

Eksploroni më shumë: Rubik për të verbërit

Në kohën e tanishme, për momentinSunSmart ka një rrjet tregtarësh me shumicë, me më shumë se 2000 klient shitje me shumicë të mëdha dhe të vogla në provinca dhe qytete në të gjithë vendin… Me një politikë çmimesh konkurruese, Më e rëndësishmja është politika prioritare menaxhimi i shpërndarjes dhe agjentët, SunSmart është një partner E madhe per keto klient Mirë Ndërmarrje pak.

Dyqan Aksesorë prestigjioz të House of Clouds

Konsiderohet si një adresë prestigjioze e specializuar në sjellin artikujt rreth aksesorëve të telefonit në Saigon, dyqan Aksesorë për IT dhe teknologji të Cloud’s House nuk bëj klient I dashuri im duhet të jetë i zhgënjyer me lirimin e vazhdueshëm të Mallrat gjithmonë siguruar Cilësi 100%, në të njëjtin nivel me qëndrueshmërinë çmimi nuk mundet e arsyeshme se sa.

Aty brenda i shquar duhet përmendur llojet guaska nga të gjitha materialet si kuti silikoni, mbulesa fleksibël, mbulesa lëkure dhe shumica të gjithë kanë qëndrimi shumë luksozeniveli, njëkohësisht Gjithashtu për ju nuk mungojnë modelet standarde “të bukura – unike – të çuditshme”. selektive. GRATËpërveç seartikujt si: kufje, kabllo, karikues mbroj… Gjithashtu produkt të merrni më shumë Koment fjalë e mirë klient.

“Prestigj – Cilësi – Lirë” atje Këto janë kriteret dyqan Aksesorët e Shtëpisë së resë për ARRIJNË Ndoshta sjellinMallrat gjithmonë arrini përsosmërinë nga dizajni deri sa funksionin. Kryesisht Kështu që, nëse ti Unë jam duke planifikuar të rinovoj “telefonin tim celular” realisht tërheqin, ndryshim ose thjesht me qëllimi mbrojeni, mos hezitoni të vini dyqan aksesorët e shtëpisë së resë, siguruar të gjitha dëshirë juaja do të jetë gjithmonë bind.

KONTAKTONI:

Adresë:

 • 67 Dinh Cong Trang, Tan Dinh Ward, Rrethi 1Ho Chi Minh
 • 61 Dinh Tien Hoang, Dakao Ward, Rrethi 1 (Në kryqëzimin e 4 Nguyen Van Thu – Dinh Tien Hoang)

Telefoni: 0909 905 159

Eksploroni më shumë: Çfarë është empatike? Çfarë është Empatia? Dalloni Empatinë dhe Simpatinë

Facebook:

Dyqani i aksesorëve të Cloud's Housedyqan Aksesorët e Shtëpisë së resë

Dyqani i aksesorëve të Cloud's Housedyqan Aksesorët e Shtëpisë së resë

aksesor I lirë

Aksesorë të lirë

Ashtu si emri i dyqankëtu Ti mundesh Gjeni vetes aksesorë të lezetshëm për telefonin tuaj nga kufjet, kufjet, karikuesit, … për shumë linja telefonike si Iphone, Samsung, Oppo, .. Përveç kësaj Vlerësoni pjesa më e madhe, dyqan ende Vlerësoni lartë nga cilësia e jashtëzakonshme TË BARABARË model sjellin. pranë atje qëndrim të punonjësit nuk ka problem blerësi Vlerësoni shumë e lartë me politikë kthimi brenda 2 ditësh nëse ndonjë të dëmtuara ose jo sipas dëshirës së klientit kërkesë.

READ  JAV là gì? Review chi tiết về phim JAV có thật sự xấu?

Shihni gjithashtu: Çfarë është një kartë video laptop? Klasifikimi i kartave video të laptopëve

përmbajtja kontakto:

 • Adresë: 120 Le Quang Dinh, Ward 14, Binh Thanh, Ho Chi Minh
 • Telefoni: 1900.63.64.60 – 0932.110.221
 • Faqja e internetit:

diell i zgjuar

Sun Smart është gjithashtu një ngjarje kërkimi nuk mund të injorohet juaja kur kërkoni të blini aksesorë sepse ky është edhe një rrjet i vogël tregtarësh dhe një vendndodhjen Shitësi kryesor i aksesorëve të celularëve në vend.

Me më shumë se 500 aksesorë, Sun Smart zotëron zinxhirin sistemidyqan ofrojnë aksesoret e telefonit i zgjuar sende të markës me cilësi Mallrat më e mira nga Prodhuesi i i famshëm globale e veçantë Bateri BASU – një Mallrat Ekskluzivisht e Sun Smart. GRATËPërveç kësaj vendndodhjen akoma ketu sjellin shumë produkt të tjera si kutitë, kabllot e karikimit…

Me çmimi e arsyeshme Përveç kësaj, shumë politika preferenciale për agjentët njësoj dega, kryesore Për shkak të kësaj ai diell i zgjuar i shquar shumë klient i çuditshëm TË BARABARË partner i shumë njerëzve kompania pak.

përmbajtja kontakt

 • Adresë: 79/25 Le Thi Rieng, Thoi An Ward, P12Qyteti Ho Chi Minh
 • Faqja e internetit:
 • Telefoni: 0983,109,333

Shpresojmë, informacioni që ofron bangxephang.com do t’ju ndihmojë të gjeni dyqanin më të mirë të aksesorëve të telefonit. Faleminderit që ndiqni artikullin e bangxephang.com

Ju lutemi vlerësoni artikullin

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tổng hợp 7 shop phụ kiện điện thoại uy tín nhất TPHCM . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *