Tìm hiểu Anh Tú Atus Là Ai? Tiểu Sử Của Chàng Cổ Cự Cơ Việt Nam mới nhất tháng

Rate this post

Ju jeni duke shikuar: Kush është zoti Tu Atus? Biografia e popullit të lashtë VietnamezSHKOLLA E LESME BINH THANH

Atus Anh Tu njihet për publikun përmes filmit të shkurtër “Hanoi I Love You” dhe po dashurohet gjithnjë e më shumë nga të rinjtë. Le të SHKOLLA E LESME BINH THANH Le të zbulojmë se kush është Anh Tu Atus përmes artikullit më poshtë.

Kush është Tu Atus?

Po shikoni artikullin: Kush është Anh Tu Atus? Biografia e popullit të lashtë Vietnamez

Reklamim

Emri i vërtetë i Anh Tu Atus është Bui Anh Tu. Atus Anh Tu është një aktor dhe këngëtar premtues i showbizit vietnamez. Bie në sy me një pamje të nxehtë djali dhe një motër bukuroshe Dieu Nhi. Përveç këngës, ai ka talent edhe për aktrim. Ai është mjaft i suksesshëm në rolet e tij.

Me një fytyrë të shndritshme dhe një trup standard, të gjithë komentuan se i ngjante aktorit të pashëm Co Cu Co (në filmin New River Separation), ndaj që nga ajo kohë ai ka marrë nofkën Co Cu Co Vietnam. Me zërin e tij të thellë, ai njihet dhe interesohet gjithnjë e më shumë nga publiku.

Reklamim

Biografia e Atusit

Kur lindi Tu Atus?

Tu Atus ka lindur më 3 tetor 1993, ai njihet dhe i dashur nga publiku si një këngëtar dhe aktor i ri i Vietnamit.

Nga vjen fjala Atus?

Atus Anh Tu lindi në Hanoi, më pas ndoqi familjen e tij në Ho Chi Minh City që nga viti 2013. Pavarësisht se nuk kishte mbështetje nga familja e tij, ai ishte ende i vendosur të ndiqte pasionin e tij dhe të angazhohej në showbiz-in vietnamez. .

READ  Tại sao hươu cao cổ… có cổ dài?

Reklamim

Sa i gjatë është Tu Atus?

Tu Atus me një lartësi ideale prej 1m79 dhe një fytyrë të ndritshme ka fituar zemrat e shumë femrave.

Kanalet e mediave sociale të Anh Tu Atus

Këngëtari dhe aktori mashkull ka një Fanpage me 990 mijë ndjekës, Instagram me 1 milion ndjekës, Tiktok me afro 779 mijë ndjekës. Ai poston shpesh postime flirte me imazhe të bukura për të fituar zemrat e fansave femra.

Së fundmi, në rrjetin social TikTok, u bë bujë në videon e djalit. Ajo që tërheq vëmendjen dhe tërheq opinionin publik këtu është pamja e pashme, jashtëzakonisht e shkëlqyer dhe këndi që nxjerr në pah urën e lartë të hundës.216378928 903996266997833 2741432507728624673 n

Karriera e aktorit dhe këngëtarit Anh Tu Atus

Anh Tu është një aktor dhe këngëtar i talentuar i showbizit vietnamez. Megjithatë, deri më tani ai nuk ka arritur ndonjë arritje të jashtëzakonshme. Pavarësisht se nuk ka mbështetjen e familjes së tij, Anh Tu është ende i vendosur të ndjekë pasionin e tij për artin.

Në mes të showbiz-it, Anh Tu nuk mbështetet në pamjen e tij të bukur dhe as nuk dëshiron të mbështetet tek e dashura e tij për t’u bërë e famshme, por gjithmonë përpiqet të bëhet një aktor dhe këngëtar i talentuar.

Eksploroni më shumë: Mësoni 20 fakte zbavitëse që do t’ju bëjnë të ndiheni më të zgjuar në çast muajin e fundit

Këngët tipike të Anh Tu Atus

 • Mos harroni njëri-tjetrin
 • më në fund vetëm
 • Nëse jo përgjithmonë
 • Jepini zemrës suaj një arsye
 • Ëndrrat nuk shuhen

Filmi Anh Tu Atus mori pjesë në

Filmat Anh Tu Atus morën pjesë në:

 • Hanoi, të dua
 • 4 vjet, 2 djem, 1 dashuri
 • Familja është numri 1.
 • Gaforrja mbrapa gruaja shtatzënë.
 • Trembëdhjetë shtriga.
 • Ajo është trembëdhjetë, 3 ditë nga lindja dhe nga vdekja

140826099 247606590428377 9179686287581481796 n

Shfaqjet televizive Anh Tu Atus ka marrë pjesë në:

 • Marsi Venus
 • Kush është ai?
 • kuzhinë me katër drejtime
 • zë misterioz
 • Vietnami i bukur
 • Gjëegjëzë217338915 140294914813135 5231329571965225551 n

Z. Tu Atus dhe Dieu Nhi

Të dy kanë marrë pjesë në reality show-n Swapping çifte me ngjyra të theksuara argëtuese. Megjithatë, kulmi më i madh në këtë puntatë nuk erdhi nga skeçet e këngës apo humorit, por në 2 minutat e fundit të emisionit. Prandaj, para përfundimit të programit, Dieu Nhi u regjistrua për t’i rrëfyer të dashurit të saj.

Unë do të kujdesem për ju plotësisht. Unë do t’ju blej një telefon të ri këtë vit. Vitin tjetër, nëse doni një makinë, do të punoj shumë për t’ju blerë një makinë. Dhe këtë shumë (bonusin fitues në program) e marr lirisht, nuk keni nevojë ta ndani. Thjesht më njihni, unë do të kujdesem për pjesën tjetër”.

Në mbrëmjen e 8 shkurtit 2021, ai publikoi një këngë krejt të re të quajtur “Nuk e harrojmë njëri-tjetrin”. Veçanërisht, jo vetëm duke performuar vetëm, Ta Don’t Forget Everybody këtë herë shfaqi edhe një vokaliste femër që Anh Tu e quajti “ajo”. Edhe pse “ajo” këndoi vetëm 2 fjali të shkurtra, ky zë i njohur u hamendësua menjëherë nga fansat si Dieu Nhi.

Eksploroni më shumë: Zbuloni 550+ sugjerime për të emëruar një djalë me një mbiemër të mirë dhe kuptimplotë Le 2023 i përshtatshëm për prindërit më të fundit të muajit
READ  Mách nhỏ bạn mẹo làm lạnh bia siêu nhanh

Unë të dua

Dieu Nhi Anh Tu dhe thashethemet për të pasur fëmijën e saj të parë

Jo shumë kohë më parë, Dieu Nhi shkaktoi kuriozitet pasi shpesh vishte një këmishë oversize ose një fund të gjerë kur dilte para kamerës. Dhe shumë momente ajo u kap duke ngrënë dhe pirë me një bark shtatzënë duke e kaluar kur shkoi në klinikën antenatale me Anh Tu.

vëllai tu atus 2

Dieu Nhi kujdeset për veshjet oversize

atus 1.webp

Dieu Nhi u shfaq kur barku shtatzënë e kaloi

Megjithatë, të dy nuk kanë folur ende për të konfirmuar të vërtetën. Netizenët ende i urojnë fshehurazi të dy dhe mendojnë se ky është një fund i denjë pas 6 vitesh dashuri. Shpresojmë që në të ardhmen të admirojmë super produktet e këtij çifti të bukur Vbiz.

Thashethemet zbulojnë një klip të ndjeshëm të Anh Tu Atus

Në vitin 2018 në rrjetet sociale u publikuan disa imazhe të ndjeshme të Anh Tu, por ai i mohoi dhe u tregua thjesht një kolazh. Në përmbajtjen e kumtesës thuhet se këto pamje dikur janë përhapur, por për arsye të panjohura, së fundi janë nxjerrë nga përdoruesit e Facebook.

Për këtë ka folur edhe vetë Anh Tu, ndaj nuk dëshiron të vazhdojë ta përmendë për ta përfituar nga njerëzit me qëllime të këqija. Përveç imazhit, disa forume pretendojnë se mbajnë një klip të nxehtë të Anh Tu.

Para këtij informacioni, Anh Tu tha:

“Këto foto kanë qenë biseda e qytetit për një kohë të gjatë. Nuk e kuptoj pse përdoruesit e internetit po gërmojnë përsëri tani. Për këtë çështje është shprehur edhe vetë Tu. Prandaj, për momentin, Tu nuk dëshiron të vazhdojë ta përmendë, në mënyrë që njerëzit me qëllime të këqija të kenë mundësinë të përfitojnë nga kjo.”

Përpara dyshimit për lustrimin e emrit të tij, përfaqësuesi për media i Anh Tu konfirmoi se kishte marrë shumë pyetje në lidhje me këtë incident, ndaj i dërgoi një komunikatë për media përmes emailit për korrigjim.

Eksploroni më shumë: Udhëzime për të rivendosur fotot bardh e zi në imazhe me ngjyra me Remini

“Askush nuk është aq budalla sa të lërë emrin e tij kështu. Ne u detyruam të flisnim sepse shumë herë foto të ndjeshme që njerëzit besonin se ishin të Tu u postuan vazhdimisht në rrjetet sociale. Kësaj radhe duhet ta korrigjojmë në mënyrë që njerëzit të mos e keqkuptojnë problemin dhe të liqit të mos kenë mundësi ta shfrytëzojnë atë për të njollosur Anh Tu”, tha përfaqësuesi i Anh Tu.

READ  Mã Zipcode Hưng Yên mới nhất – Mã bưu điện Hưng Yên mới nhất

Shiko me shume:

Shpresojmë, pas këtij artikulli, të gjithë e dini se kush është Anh Tu Atus dhe do të kuptoni më shumë për këtë djalë të talentuar. Nëse ju duket i dobishëm artikulli, ju lutemi Like & Share për të mbështetur SHKOLLA E LESME BINH THANH Ju lutemi bëni më shumë artikuj të dobishëm!

Faqja kryesore: thptbinhthanh.edu.vn Kategoria e postimit: Të përgjithshme

Ju shikoni postimin Kush është zoti Tu Atus? Biografia e popullit të lashtë Vietnamez E rregulluat problemin që zbuluat?, nëse jo, komentoni më shumë se kush është Anh Tu Atus? Biografia e Old Man Vietnam është më poshtë për BINH THANH HIGH SCHOOL për të ndryshuar dhe përmirësuar përmbajtjen për mirë! Faleminderit që vizituat faqen e internetit: thptbinhthanh.edu.vn të SHKOLLËS SË LESME BINH THANH

Mos harroni të citoni këtë artikull: Kush është zoti Tu Atus? Biografia e popullit të lashtë Vietnamez e faqes së internetit thptbinhthanh.edu.vn

Kategoria: Njohuri të përgjithshme

Shihni më shumë detaje rreth Kush është Anh Tu Atus? Biografia e popullit të lashtë Vietnamez

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tìm hiểu Anh Tú Atus Là Ai? Tiểu Sử Của Chàng Cổ Cự Cơ Việt Nam mới nhất tháng . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *