Tiết lộ các app chỉnh sửa video ngay trên điện thoại iPhone miễn phí tốt nhất

Rate this post

Për të përmbushur nevojat profesionale të përdoruesve për krijimin e videove, në treg janë shfaqur një sërë aplikacionesh të ndryshme për modifikimin e videove. Nëse jeni duke përdorur një telefon celular iPhone dhe dëshironi të gjeni vetë një aplikacion që mund të modifikojë video falas në iPhone. Ju lutemi referojuni artikullit rreth Aplikacioni për modifikimin e videove në iPhone shumë i përshtatshëm Çmimi i telefonit Shpërndajeni më poshtë!

Aplikacioni i redaktimit të videos në iPhone – iMovie

Aplikacioni i redaktimit të videos në iPhone - iMovieiMovie është aplikacioni më i mirë për redaktimin e videove në iPhone sot, duke ju ofruar një gamë të plotë mjetesh për të dizajnuar, krijuar, prerë, bashkuar, modifikuar video dhe për të krijuar video me cilësi 4K HD lirshëm. Përveç kësaj, softueri integron shumë funksione që lejojnë redaktimin e videove, shtimin e efekteve, ndarjen e videove direkt në Youtube, Facebook dhe mbështetjen e eksportit të videove me rezolucion të lartë.

Disa veçori të jashtëzakonshme të aplikacionit të redaktimit të videove në iPhone iMovie, të cilave duhet t’u referoheni:

 • Lejon përdoruesit të shkurtojnë, të ndajnë, të rrotullojnë videot, të fusin efekte, tituj në video, të personalizojnë dhe ngopjen e ngjyrave për videot.
 • Përmirësoni cilësinë e figurës dhe zërit të videove tuaja.
 • Biblioteka audio është e integruar me GarageBand dhe iTunes.
 • Videot mund të përshpejtohen dhe ngadalësohen duke përdorur efektet e lëvizjes së shpejtë dhe lëvizjes së ngadaltë.
 • Videoja është edituar dhe e plotësuar me cilësi 4K, Full HD.
 • Videoja e modifikuar mund të shikohet paraprakisht përpara se të ruhet
 • Ndani lehtësisht videot e redaktuara në faqet e rrjeteve sociale

Adobe Premiere Rush – aplikacion për modifikimin e videove në iPhone

Adobe Premiere Rush është një aplikacion për redaktimin e videove që u ofron përdoruesve mjete profesionale të redaktimit të videos me veçori të plota si regjistrimi i videos me cilësi të lartë, redaktimi, shkurtimi i videos, futja e muzikës dhe bashkimi i fotove në video një nga një. Lehtësisht.

READ  Lời phật dạy về chữ nhẫn

Karakteristikat e jashtëzakonshme të aplikacionit të redaktimit të videove në iPhone Adobe Premiere Rush:

 • Përfshin shumë mjete redaktimi si prerja, bashkimi, efektet e zërit dhe ngjyrave, shtimi i fotove, tekstit, etj
 • Regjistrim video me cilësi të lartë imazhi moderne
 • Mbështet regjistrimin, barazimin e zërit, reduktimin e zhurmës, etj.
 • Mbi 100 shabllone grafike lëvizjeje falas pa filigranë.
 • Sinkronizoni me ruajtjen e resë kompjuterike (icloud) në iPhone.
 • Ndani lehtësisht videot në rrjetet sociale pa ndërmjetës
Eksploroni më shumë: Çfarë është udhëheqja? Cilësitë e një lideri

Aplikacioni i redaktimit InShot

Aplikacioni i redaktimit InShot

InShot është një aplikacion për modifikimin e videove në iPhone që pëlqehet nga shumë përdorues sot, duke ju mbështetur të bëni video Tik Tok, Youtube … në mënyrën më efektive. Aplikacioni integron mjete profesionale të redaktimit të fotografive dhe videove, një bibliotekë me filtra dhe efekte jashtëzakonisht unike dhe të reja që lejojnë përdoruesit të çlirojnë kreativitetin e tyre për të krijuar videot e tyre unike.

Karakteristikat e jashtëzakonshme të aplikacionit Inshot aktiv telefon Telefoni Iphone:

 • Mjetet profesionale të redaktimit të videos janë të integruara në aplikacion.
 • Dyqan i pasur i efekteve video.
 • Bibliotekë me filtra të ndryshëm.
 • Shtoni me lehtësi muzikë, ngjitëse në video.
 • Raport i ndryshëm i pamjes.
 • Produkti i përfunduar i videos ruhet në rezolucion të lartë.

iphone 13 pro max

IPHONE 13 PRO MAX ÇMIM I MIRE BLENI TANI

Magisto Video Editor & Maker – Aplikacioni i redaktimit të videove në iPhone

Magisto Video Editor & Maker është një aplikacion për bashkimin e videove që i ndihmon përdoruesit të krijojnë lehtësisht video artistike. Me një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur dhe shumë veçori të redaktimit dhe prerjes së videove, … krijoni video të bukura që magjepsin shikuesit kur shpërndajnë në rrjetet sociale.

Aplikacioni ka veçori të jashtëzakonshme për t’u kushtuar vëmendje si p.sh

 • Mbështetje për të krijuar rrëshqitje të bukura në lëvizje ose për të bashkuar fotot në video.
 • Dyqan i pasur i efekteve video.
 • Bibliotekë me filtra të ndryshëm.
 • Aplikacioni i ndihmon përdoruesit të modifikojnë dhe shkurtojnë videot me lehtësi
 • Krijoni titrat e videove me një shumëllojshmëri stilesh teksti dhe shkronjash.
 • Qindra ngjitëse shumëngjyrëshe për të zgjedhur.

Aplikacioni për modifikimin e videove në Videoshop

Aplikacioni për modifikimin e videove në Videoshop

Videoshop është një aplikacion për modifikimin e videove Iphone Më e efektshmja e sotme, që ndihmon përdoruesit të modifikojnë, prenë dhe krijojnë me lehtësi video nga fotot për të marrë videot më të bukura dhe më të kënaqshme.

Disa veçori që aplikacioni u sjell përdoruesve:

 • Pritini lehtësisht videot e padëshiruara.
 • Shtoni muzikë në video me lehtësi.
 • Efekte të ndryshme zanore.
 • Mbështet bashkimin e shumë klipeve në një video.
 • Regjistroni zërin tuaj në videon që dëshironi
 • Bibliotekë e pasur me filtra.
 • Videoja e përfunduar pas redaktimit do të ruhet në rezolucion të lartë.
 • Ndani lehtësisht videot në rrjetet sociale pa ndërmjetës

Shihni më shumë=> Si të postoni video të gjata në facebook story pa u prerë

Aplikacioni i redaktimit VivaVideo

VivaVideo është aplikacioni më i përdorur për bashkimin e videove sot. Aplikacioni do t’u sigurojë përdoruesve veçori të redaktimit të videos si prerja, bashkimi, redaktimi i videove me muzikë, shtimi i afisheve, shtimi i tekstit në video … lehtësisht.

Eksploroni më shumë: 3 mënyra për të shkruar thyesat me fjalë janë jashtëzakonisht të thjeshta
READ  Xá lị là gì? Xá lị phật là gì? Sự thật về xá lợi

Pikat kryesore që VivaVideo sjell për ju janë:

 • Funksione të ndryshme të redaktimit të videos janë të integruara në aplikacion si prerja, bashkimi, kopjimi, redaktimi i videove me muzikë, …
 • Dyqani muzikor fut video falas, pa shqetësime për të drejtat e autorit.
 • Shtoni zëra në video, regjistroni zëra dhe krijoni videot tuaja të personalizuara.
 • Shtoni titra në video me shkronja të ndryshme.
 • Videoja e përfunduar publikohet në Full HD 1080p dhe cilësi 4K.

Quik – aplikacion për modifikimin e videove në iPhone

Quik - aplikacioni i redaktimit të videove në iPhoneQuik është një aplikacion për korrigjimin e ngjyrave të videos që ju lejon të krijoni video mahnitëse me vetëm disa prekje në telefonin tuaj. Me efekte unike, mjete profesionale të redaktimit të videove… ju mund të krijoni video me cilësi më të mirë dhe t’i ndani lehtësisht me të gjithë nëpërmjet rrjeteve sociale.

 • Mbi 23 stile video, secila me grafika dhe tranzicione të dizajnuara mirë.
 • Rregulloni me lehtësi fontet, filtrat dhe grafikët në videot tuaja.
 • Rregulloni me lehtësi, preni, rrotulloni fotot dhe videot.
 • Rregulloni shpejtësinë e videos sipas dëshirës së përdoruesit.
 • Shtoni me lehtësi muzikë, imazhe, ngjitëse, etj. në videot tuaja.
 • Formatet audio që mbështet aplikacioni janë jashtëzakonisht të ndryshme si: MP3, M4A, MP4, MOV, AAC, ALAC …
 • Rizbuloni momentet e kaluara me rikthim 24-orësh.

Splice – aplikacion për modifikimin e videove në iPhone

Splice është një aplikacion për redaktimin e videove që pëlqehet nga shumë përdorues në iPhone, duke u ofruar përdoruesve mjete për modifikimin e videove, duke shtuar efekte animacioni… duke ju dhënë përvojën më të mirë të redaktimit të videos dhe duke krijuar video të mrekullueshme. video e mrekullueshme. video unike.

 • Mbështet prerjen e fotove dhe videove.
 • Rregulloni me lehtësi ekspozimin e videos, kontrastin, ngopjen, etj.
 • Përdorni funksionin e tastit chroma për të hequr sfondin.
 • Shumë filtra dhe efekte video për të zgjedhur.
 • Biblioteka e më shumë se 6000 këngëve pa pagesë që mund të futen në video.
 • Mbështet shpejtësinë e personalizuar të videos.
Eksploroni më shumë: Kur është Dita Botërore e Fjalëkalimit?
READ  Top 5 cách tắt Windows Defender Windows 10 cực kì dễ dàng

Aplikacioni i thjeshtë për redaktimin e videove Videorama Video Editor

Videorama Video Editor është aplikacioni më efektiv për redaktimin e videove në iPhone i disponueshëm sot, duke ju ofruar mjete për modifikimin e videove për të krijuar video mahnitëse nga fotot dhe videot me vetëm disa prekje.

 • Fotografitë dhe videot mund të kombinohen për të krijuar një produkt të përfunduar profesional
 • Shpejtësia e videos mund të rregullohet sipas dëshirës së përdoruesit.
 • Shtoni me lehtësi titrat në video duke përdorur mbi 50 fonte.
 • Krijo video katrore për Instagram.
 • Shumë filtra dhe efekte video për të zgjedhur.
 • Regjistroni zërin tuaj dhe shtojeni në video.
 • Rregulloni me lehtësi ekspozimin e videos, kontrastin, ngopjen, etj.
 • 1080p FULL HD është cilësia e videos së përfunduar pas publikimit.
 • Shtoni muzikë në video në bibliotekën tuaj iTunes.

Aplikacioni prerës video

Crop Video është gjithashtu një aplikacion i thjeshtë për modifikimin e videove për përdoruesit e iPhone. Me një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur dhe shumë veçori të redaktimit dhe prerjes së videove, … krijoni video të bukura që magjepsin shikuesit kur shpërndajnë në rrjetet sociale.

 • Redaktoni, preni, bashkoni videot në aplikacion thjesht dhe me lehtësi.
 • Futni muzikë në video në bibliotekën tuaj iTunes.
 • Shikoni videon e redaktuar përpara se të ruani operacionin

përmbledhje

Redaktimi i videove është një punë mjaft e vështirë për ata që nuk kanë ekspertizë në editimin dhe prerjen e videos. Për të mos përmendur, për të redaktuar një video të përsosur, ju nevojiten edhe pajisje profesionale mbështetëse. Por me aplikacionet e redaktimit të videove në iPhone që sapo kemi prezantuar, shpresojmë të jemi një ndihmë e madhe për të gjithë. Qëndroni të sintonizuar për më shumë lajme të mira nga lajme teknologjike i përkasin Çmimi i telefonit Ju lutem!

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tiết lộ các app chỉnh sửa video ngay trên điện thoại iPhone miễn phí tốt nhất . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *