Khói là ai? Tiểu sử, sự nghiệp, đời tư, tình cảm của nam rapper

Rate this post

Bashkohuni me shkollën e mesme Le Hong Phong për të zbuluar se kush është Smoke? Biografia, karriera, jeta private, dashuria e reperit mashkull

Kush është tymi?

 • Instagram: khoidarealest

 • Kanali në Youtube: Smoke

 • Këngët e përzgjedhura: Shtatori im, 7 telefonata të humbura, nja dy gjethe, qershori im, nuk të kam borxh shpjegim…

  Po shikoni: Kush është tymi? Biografia, karriera, jeta private, dashuria e reperit mashkull

 • Smoke: Reperi me zë të ngrohtë duke kënduar këngë dashurie

  Duke filluar të punojë në Underground Vietnamese që nga viti 2011, Smoke u bë shpejt i famshëm në rrjetet sociale me këngë varësuese me temën e dashurisë së repit.

  Muaj
  Korriku juaj sjell një melodi tërheqëse – Youtube Photo

  Produktet muzikore të Smoke që kanë pushtuar dëgjuesit përfshijnë: Korriku im, shtatori im, sëmundja ime, ti dhe vetmia ime, nuk të kam borxh një shpjegim… Ndoshta përjetimi i shumë historive të lumtura dhe të trishtuara dashurie i ka dhënë Smoke shumë emocione për të shkruar këngë dashurie mjaft të thella, duke lënë një përshtypje personale, duke shkaktuar stuhi në të gjithë rrjetet sociale, duke fituar miliona shikime.

  Këmbë
  Chan Ai është një kombinim shumë i suksesshëm i dy artistëve të rinj – FBNV

  Viti 2020 mund të konsiderohet një vit aktiv i Smoke kur në gjysmën e parë të vitit ai pati një bashkëpunim shumë të pëlqyer me këngëtaren Orange në këngë. Chan Ai. Thjesht goditi raftet, Chan Ai është ngjitur shpejt në top 1 trendet dhe ka më shumë se 10 milionë shikime në aplikacionin muzikor. Përveç kësaj, prania e Smoke është pika kryesore që e bën këngën më tërheqëse.

  Përveç kësaj, ai ka publikuar edhe 2 këngë të reja të quajtura Në shtëpi më trego për të dhe dokumentin pa titull janë këngë me më shumë se 1 milion shikime, imazhe të thjeshta por tekstet i bëjnë ata që janë të dashuruar, të dashuruar duhet të mendojnë shumë.

  Kjo
  Këngët e dashurisë emocionale të Smoke marrin një shi komplimente – Foto FBNV

  Në botën e nëndheshme, të gjithë jemi shumë të njohur me këngët e dhimbshme rap, të cilat janë shumë të ashpra, por jo shumë njerëz shfaqin këngë të trishta dhe narrative si Smoke.

  E kombinuar me një zë të ngrohtë dhe emocional, Smoke u ka dhënë jetë këngëve të saj të dashurisë me një trishtim delikate, ndonjëherë të thellë dhe romantike nëse dëgjohet në ditët me shi. Teksti rustik, i përzier me melodinë, krijoi një magjepsje të madhe për shumë audiencë.

  Dashuria Retë Smoke

  Si një nga reperët më të njohur sot, Smoke është i interesuar edhe për shumë gjëra nga këngët deri tek historitë e dashurisë…

  READ  PSD Album Wedding – Mẫu Album Ảnh Cưới Đẹp 2023

  re
  Retë dhe tymi para ndarjes – FB Photo Cloud

  Smoke ka përjetuar disa lidhje dashurie me vajza të bukura si vajza të nxehta, me një skenë kaq pasionante, njerëzit e konsiderojnë atë si reperin mashkull më të lulëzuar në botën e nëndheshme. Por vajza më e përmendur në jetën e tij deri më tani është ndoshta Cloud – Vu Tuong Van.

  Eksploroni më shumë: Çfarë janë uljet e ijeve? – Shkolla e mesme Le Hong Phong

  Çifti është i famshëm për historinë e tyre të dashurisë kur vajzat e fansave ndjekin idhujt. Në fillim, Cloud ndoqi vetëm Smoke në faqen e tij personale, më pas e pa atë duke postuar një linjë të trishtuar statusi në internet, kështu që mori guximin për të dërguar një mesazh ngushëllues. Që atëherë, historia e dashurisë Cloud – Smoke lindi dhe mori shumë dashuri nga fansat.

  Por në vitin 2018, të dy u ndanë papritmas, vetëm një vit më vonë May iu përgjigj gradualisht pyetjeve të të gjithëve për marrëdhënien me ish-të dashurin e saj. Ajo përmendi dy shenja hikei në qafën e Smoke dhe e goditi atë disa herë në rrjetet sociale.

  Shumë
  Shumë njerëz mbështesin Bao Han kur i thonë lamtumirë Smoke – foto FBBH

  Pas ndarjes me brilantin May, reperi mashkull pati shpejt një të dashur të re të quajtur Bao Han (Helia), por të dy shkuan në rrugë të ndara pas 4 muajsh publicitet. Pas kësaj, Smoke pranoi se nuk e kishte harruar Cloud-in, gjë që ndezi polemika kur komuniteti në internet mendoi se Smoke e njihte Hanin vetëm për të mbushur një boshllëk të përkohshëm.

  Më 10 korrik 2020, komuniteti në internet ngriti dyshimin se Smoke dhe Clouds u ribashkuan me prova mjaft bindëse si Smoke vetëm më ndiqte Cloud në instagram, foto dashurie etj. Dhe pas 50 ditësh ribashkim, Smoke propozoi martesë. Cloud. Më parë May kishte konfirmuar se nuk do të rikthehej në Smoke, por fati i parajsës është i pashmangshëm, tani ky çift po merr shumë vëmendje nga fansat.

  Mos harroni të shikoni filma të shkëlqyer dhe shfaqje yjesh në shkollën e mesme Le Hong Phong.

  Histori të bukura dashurie të reperëve vietnamezë:

  • Rhymastic dhe bashkëshorti i saj Lai Thanh Huyen janë 5 vjet më të rinj se burri i saj, të dy kishin 2 vite dashuri përpara se të martoheshin.

  • Reperi Tien Dat u martua me një grua 10 vjet më të re

  • Emily dhe Big Daddy janë motra, u ndanë dhe u martuan përsëri, tani kanë 2 fëmijë.

  • Reperi Binz thuhet se është në lidhje me fashionisten Chau Bui, të cilët të dy janë përfshirë në shumë polemika në rrjetet sociale.

  Postuar nga: Shkolla e mesme Le Hong Phong

  Eksploroni më shumë: Cila është përmbajtja thelbësore e punës fetare?

  Shiko

  Kush është tymi?

 • Instagram: khoidarealest

 • Kanali në Youtube: Smoke

 • Këngët e përzgjedhura: Shtatori im, 7 telefonata të humbura, nja dy gjethe, qershori im, nuk të kam borxh shpjegim…

 • Smoke: Reperi me zë të ngrohtë duke kënduar këngë dashurie

  Duke filluar të punojë në Underground Vietnamese që nga viti 2011, Smoke u bë shpejt i famshëm në rrjetet sociale me këngë varësuese me temën e dashurisë së repit.

  READ  Ai là trạng nguyên lớn tuổi nhất của nước ta?

  Muaj
  Korriku juaj sjell një melodi tërheqëse – Youtube Photo

  Produktet muzikore të Smoke që kanë pushtuar dëgjuesit përfshijnë: Korriku im, shtatori im, sëmundja ime, ti dhe vetmia ime, nuk të kam borxh një shpjegim… Ndoshta përjetimi i shumë historive të lumtura dhe të trishtuara dashurie i ka dhënë Smoke shumë emocione për të shkruar këngë dashurie mjaft të thella, duke lënë një përshtypje personale, duke shkaktuar stuhi në të gjithë rrjetet sociale, duke fituar miliona shikime.

  Këmbë
  Chan Ai është një kombinim shumë i suksesshëm i dy artistëve të rinj – FBNV

  Viti 2020 mund të konsiderohet një vit aktiv i Smoke kur në gjysmën e parë të vitit ai pati një bashkëpunim shumë të pëlqyer me këngëtaren Orange në këngë. Chan Ai. Thjesht goditi raftet, Chan Ai është ngjitur shpejt në top 1 trendet dhe ka më shumë se 10 milionë shikime në aplikacionin muzikor. Përveç kësaj, prania e Smoke është pika kryesore që e bën këngën më tërheqëse.

  Përveç kësaj, ai ka publikuar edhe 2 këngë të reja të quajtura Në shtëpi më trego për të dhe dokumentin pa titull janë këngë me më shumë se 1 milion shikime, imazhe të thjeshta por tekste që i bëjnë ata që janë të dashuruar, të dashuruar duhet të mendojnë shumë.

  Kjo
  Këngët e dashurisë emocionale të Smoke marrin një shi komplimente – Foto FBNV

  Në botën e nëndheshme, të gjithë jemi shumë të njohur me këngët e dhimbshme rap, të cilat janë shumë të ashpra, por jo shumë njerëz shfaqin këngë të trishta dhe narrative si Smoke.

  E kombinuar me një zë të ngrohtë dhe emocional, Smoke u ka dhënë jetë këngëve të saj të dashurisë me një trishtim delikate, ndonjëherë të thellë dhe romantike nëse dëgjohet në ditët me shi. Teksti rustik, i përzier me melodinë, krijoi një magjepsje të madhe për shumë audiencë.

  Dashuria Retë Smoke

  Si një nga reperët më të njohur sot, Smoke është i interesuar edhe për shumë gjëra nga këngët deri tek historitë e dashurisë…

  re
  Retë dhe tymi para ndarjes – FB Photo Cloud

  Smoke ka përjetuar disa lidhje dashurie me vajza të bukura si vajza të nxehta, me një skenë kaq pasionante, njerëzit e konsiderojnë atë si reperin mashkull më të lulëzuar në botën e nëndheshme. Por vajza më e përmendur në jetën e tij deri më tani është ndoshta Cloud – Vu Tuong Van.

  Çifti është i famshëm për historinë e tyre të dashurisë kur vajzat e fansave ndjekin idhujt. Në fillim, Cloud ndoqi vetëm Smoke në faqen e tij personale, më pas e pa atë duke postuar një linjë të trishtuar statusi në internet, kështu që mori guximin për të dërguar një mesazh ngushëllues. Që atëherë, historia e dashurisë Cloud – Smoke lindi dhe mori shumë dashuri nga fansat.

  READ  Dịch vụ gửi hàng đi Mỹ nhanh chóng, an toàn và tiết kiệm

  Por në vitin 2018, të dy u ndanë papritmas, vetëm një vit më vonë May iu përgjigj gradualisht pyetjeve të të gjithëve për marrëdhënien me ish-të dashurin e saj. Ajo përmendi dy shenja hikei në qafën e Smoke dhe e goditi atë disa herë në rrjetet sociale.

  Shumë
  Shumë njerëz mbështesin Bao Han kur i thonë lamtumirë Smoke – foto FBBH

  Pas ndarjes me brilantin May, reperi mashkull pati shpejt një të dashur të re të quajtur Bao Han (Helia), por të dy shkuan në rrugë të ndara pas 4 muajsh publicitet. Pas kësaj, Smoke pranoi se nuk e kishte harruar Cloud-in, gjë që ndezi polemika kur komuniteti në internet mendoi se Smoke e njihte Hanin vetëm për të mbushur një vend vakant të përkohshëm.

  Në fund të fundit jemi përsëri bashkë Shi tha po - foto në Instagram
  Në fund të fundit jemi përsëri bashkë Shi thotë po – foto në Instagram

  Më 10 korrik 2020, komuniteti në internet ngriti dyshimin se Smoke dhe Clouds u ribashkuan me prova bindëse si Smoke vetëm që më ndoqi Cloud në instagram, foto dashurie etj. Dhe pas 50 ditësh ribashkim, Smoke i propozoi martesës. Cloud. Më parë May kishte konfirmuar se nuk do të rikthehej në Smoke, por fati i parajsës është i pashmangshëm, tani ky çift po merr shumë vëmendje nga fansat.

  Nëpërmjet këtij artikulli, ju ndoshta tashmë e dini Tymi Kush eshte si dhe biografia, karriera dhe jeta private e reperit mashkull, apo jo?

  Mos harroni të shikoni filma të shkëlqyer dhe shfaqje yjesh në shkollën e mesme Le Hong Phong.

  Histori të bukura dashurie të reperëve vietnamezë:

  • Rhymastic dhe bashkëshorti i saj Lai Thanh Huyen janë 5 vjet më të rinj se burri i saj, të dy kishin 2 vite dashuri përpara se të martoheshin.

  • Reperi Tien Dat u martua me një grua 10 vjet më të re

  • Emily dhe Big Daddy janë motra, u ndanë dhe u martuan përsëri, tani kanë 2 fëmijë.

  • Reperi Binz thuhet se është në lidhje me fashionisten Chau Bui, të dyja janë përfshirë në shumë polemika në rrjetet sociale.

  Kërkimet lidhur me duhanin: tymi – garanci, Tymi i reperit të tymit – korriku im, tymi – retë, Tymi – në cilin vit keni lindur, Smoke – Lirika, Smoke Song, Smoke Helia, Smoke and Clouds, Smoke Smoke and Clouds, Smoke – bao han, Smoke Who is Trinh Hoang Nam, Who is Smoke, Reperi Smoke zbulon foto të nxehta, Khoidarealest

  E drejta e autorit të artikullit i përket shkollës së mesme Soc Trang.Edu.Vn. Çdo kopjim është mashtrim!

  Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Khói là ai? Tiểu sử, sự nghiệp, đời tư, tình cảm của nam rapper . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

  Trả lời

  Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *