Fabo Nguyễn là ai? Thông tin, gia thế của ông trùm sneaker

Rate this post

Bashkohuni me shkollën e mesme Le Hong Phong për të zbuluar se kush është Fabo Nguyen? Informacioni, sfondi familjar i manjatit të atleteve

Kush është Fabo Nguyen?

Fabo Nguyen është një emër jo i panjohur për adhuruesit e atleteve në Vietnam. Ky djalë është një fëmijë i vërtetë i pasur në Ho Chi Minh City, duke zotëruar kanalin e tij në YouTube, i specializuar në ndarjen e jetës dhe këpucëve të rralla të shtrenjta në botë. Nëse nuk e dini kush është Fabo Nguyen, le të zbulojmë gjëra interesante për këtë djalë përmes artikullit më poshtë!

Fabo
Fabo Nguyen është një emër për të cilin sot interesohen shumë të rinj.

Informacion, biografi rreth Fabo Nguyen

 • Emri i vërtetë: Nguyen Ngoc Tuan

  Po shikoni: Kush është Fabo Nguyen? Informacioni, sfondi familjar i manjatit të atleteve

 • Viti i lindjes: ?/?/1987

 • Zodiaku: Përditësim

 • Lartësia: 1m91

 • Vendlindja: Qyteti Ho Chi Minh

 • Profesioni: YouTuber, biznesmen

 • Facebook: Fabo Nguyen

 • YouTube: Fabo Nguyen

 • Instagram: fabotinynguyen.zyrtare

Fabo Nguyen është djali i një gjiganti elektronik Saigon me një kabinet këpucësh prej miliarda dong.

Fabo Nguyen njihet si djali i vetëm i pronarit të zinxhirit të supermarketeve elektronike Bose Nguyen Quan – distributori zyrtar ekskluziv i Bose në qytetin Ho Chi Minh. Me një prejardhje të shkëlqyer familjare dhe një biznes familjar në rritje, ai ka gjithashtu fatin të bëhet një fëmijë i famshëm i pasur, duke udhëhequr së shpejti një mënyrë jetese luksoze që në moshë të re.

Fabo Nguyen është një lojtar i cili njihet nga komuniteti vietnamez i hypeasteve (i njohur edhe si bota e atleteve) për një kohë të gjatë. Djali i një gjiganti në Saigon aktualisht zotëron një koleksion këpucësh prej afro 200 palësh, që vlerësohet të vlejnë miliarda dong. Midis tyre, ka modele atletesh të bollshme globale që jo çdokush me para mund t’i blejë si Nike Air Jordan 1 Dior (300 milionë VND), Nike Air Yeezy 2 Red October (252 milionë VND) ose Adidas NMD HU Pharrell YOU NERD (206 milion VND).

Fabo
Fabo Nguyen pranë kabinetit të tij të këpucëve.

Jo vetëm i apasionuar pas mbledhjes së këpucëve, Fabo Nguyen e do edhe Bearbrick – një arush lodër që është vetëm për të pasurit. Edhe pse ai nuk bëri të ditur numrin e lodrave që ka, tullat e Bearbricks që zotëron Fabo Nguyen janë shumë të ndryshme, në varësi të madhësisë, ato do të kushtojnë nga disa milionë dong deri në qindra milionë dong/fëmijë. Përveç kësaj, aksesorë të tjerë si çanta, kapele, çantat e shpinës, orët dhe madje edhe rrobat që përdor djali i manjatit të elektronikës Saigon janë të gjitha të markave.

READ  [VALORANT] T1 chính thức chiêu mộ tuyển thủ từ bộ môn Overwatch

Set
Koleksioni i tij me tulla.

Aktualisht, në moshën 34-vjeçare, ky djalë ka 789 mijë abonentë në kanalin e tij dhe gradualisht po bëhet një YouTuber dhe Bloger me ndikim për të rinjtë. Përveç videove të çboksimit ose shfaqjes së këpucëve, Fabo Nguyen është gjithashtu shumë rehat duke ndarë jetën e tij luksoze me familjen e tij dhe duke vepruar si fytyra e disa markave të mëdha vendase.

Eksploroni më shumë: Kush është Quynh Thu? Informacion, biografi e shokut të ngushtë Ngoc Trinh

Jeta private dhe bashkëshortore e Fabo Nguyen

Në vitin 2016, Fabo Nguyen u martua me vajzën e nxehtë Van Tiny (emri i vërtetë Nguyen Hai Van) 5 vjet më i ri se ai. Ajo është shumë e bukur dhe është pronare e një dyqani të specializuar në kozmetikë dhe modë në qytetin Ho Chi Minh. Ky çift i talentuar bën që shumë njerëz të admirojnë me një histori të bukur dashurie në internet dhe një martesë luksoze që nuk është inferiore ndaj yjeve vietnamezë. Pas afro 6 vitesh jetese në të njëjtën shtëpi, çifti solli në jetë djalin e tyre të parë bukurosh, me nofkën Cobin, i cili tashmë është gati 2 vjeç.

Familja
Familja e lumtur e Fabo Nguyen.

Fabo Nguyen është i famshëm si një burrë që do gruan dhe fëmijët e tij. Prova është se ky djalë gjithashtu investon në blerjen e mallrave të markës për gruan e tij, si dhe për veten e tij. Van Tiny zotëron një koleksion çantash me jo më pak se 50 marka, nga marka si Hermes, LV, Gucci, Chanel, etj., pa përmendur veshjet dhe aksesorët e tjerë.

Djali i çiftit që nga momenti i lindjes u investua nga prindërit për sende luksi me vlerë qindra milionë dong. Në veçanti, kur Fabo Nguyen bleu një palë këpucë të lezetshme, foshnja Cobin pothuajse zotëronte një palë të ngjashme.

Të
Jeta është e mbushur me pasurinë e një çifti të ri.

Për sa i përket mjeteve të transportit, edhe pse nuk zotëron shumë, Fabo Nguyen aktualisht po shoqëron një Range Rover me një çmim rrotullimi jo më pak se 6.5 miliardë VND. Para shpërthimit të sëmundjes, ai, së bashku me prindërit, gruan dhe fëmijët e tij udhëtonte shpesh nëpër botë si Kore, Japoni, SHBA… mjaftueshëm për të vërtetuar se sa e pasur është familja e Fabo Nguyen.

Disa foto të tjera të Fabo Nguyen

Secili
Çdo blerje e Fabo Nguyen disa qindra milionë dong.

Të
Çifti i makinave të blera në fillim të 2020.

Fabo
Fabo Nguyen dhe babai i tij shkuan për bamirësi.

Foto: personazhet e Facebook, YouTube

Historia e FABO NGUYEN: 1 VJEÇ DASHURI, Njohja e të dashurit është një mjeshtër i ri, djalë i pasur

Në një program për burrë e grua, Fabo Nguyen tregoi mundësinë që ai takoi dhe u martua me një hotgirl të famshëm në Saigon, duke i habitur të gjithë jashtëzakonisht.

Prandaj, të dy fillimisht u takuan përmes Facebook-ut, më pas u takuan zyrtarisht në jetën reale në një kafene. Në momentin e bisedës, Van Tiny nuk e dinte se kush ishte Fabo Nguyen apo prejardhja e tij e vërtetë familjare.

Kur ajo ishte gati të martohej, i dashuri i saj zbuloi se ai ishte djali i vetëm i kryetarit të një korporate elektronike të gjatë në Vietnam, duke fituar qindra miliarda dong/vit.

>>> Shih më shumë KËTU!

Eksploroni më shumë: Formula për llogaritjen e sipërfaqes dhe perimetrit të rombit
READ  Con bị bỏng nặng, bố mẹ sợ tốn tiền nhất định không chịu chữa

Kategoria: Të përgjithshme

Shiko

Kush është Fabo Nguyen?

Fabo Nguyen është një emër jo i panjohur për adhuruesit e atleteve në Vietnam. Ky djalë është një fëmijë i vërtetë i pasur në Ho Chi Minh City, duke zotëruar kanalin e tij në YouTube, i specializuar në ndarjen e jetës dhe këpucëve të rralla të shtrenjta në botë. Nëse nuk e dini kush është Fabo Nguyen, le të zbulojmë gjëra interesante për këtë djalë përmes artikullit më poshtë!

Fabo
Fabo Nguyen është një emër për të cilin sot interesohen shumë të rinj.

Informacion, biografi rreth Fabo Nguyen

 • Emri i vërtetë: Nguyen Ngoc Tuan

 • Viti i lindjes: ?/?/1987

 • Zodiaku: Përditësim

 • Lartësia: 1m91

 • Vendlindja: Qyteti Ho Chi Minh

 • Profesioni: YouTuber, biznesmen

 • Facebook: Fabo Nguyen

 • YouTube: Fabo Nguyen

 • Instagram: fabotinynguyen.zyrtare

Fabo Nguyen është djali i një gjiganti elektronik Saigon me një kabinet këpucësh prej miliarda dong.

Fabo Nguyen njihet si djali i vetëm i pronarit të zinxhirit të supermarketeve elektronike Bose Nguyen Quan – distributori zyrtar ekskluziv i Bose në qytetin Ho Chi Minh. Me një prejardhje të shkëlqyer familjare dhe një biznes familjar në rritje, ai ka gjithashtu fatin të bëhet një fëmijë i famshëm i pasur, duke udhëhequr së shpejti një mënyrë jetese luksoze që në moshë të re.

Fabo Nguyen është një lojtar i cili njihet nga komuniteti vietnamez i hypeasteve (i njohur edhe si bota e atleteve) për një kohë të gjatë. Djali i një gjiganti në Saigon aktualisht zotëron një koleksion këpucësh prej afro 200 palësh, që vlerësohet të vlejnë miliarda dong. Midis tyre, ka modele atletesh të bollshme globale që jo çdokush me para mund t’i blejë si Nike Air Jordan 1 Dior (300 milionë VND), Nike Air Yeezy 2 Red October (252 milionë VND) ose Adidas NMD HU Pharrell YOU NERD (206 milion VND).

Fabo
Fabo Nguyen pranë kabinetit të tij të këpucëve.

Jo vetëm i apasionuar pas mbledhjes së këpucëve, Fabo Nguyen e do edhe Bearbrick – një arush lodër që është vetëm për të pasurit. Edhe pse ai nuk bëri të ditur numrin e lodrave që ka, tullat e Bearbricks që zotëron Fabo Nguyen janë shumë të ndryshme, në varësi të madhësisë, ato do të kushtojnë nga disa milionë dong deri në qindra milionë dong/fëmijë. Përveç kësaj, aksesorë të tjerë si çanta, kapele, çantat e shpinës, orët dhe madje edhe rrobat që përdor djali i manjatit të elektronikës Saigon janë të gjitha të markave.

Set
Koleksioni i tij me tulla.

Aktualisht, në moshën 34-vjeçare, ky djalë ka 789 mijë abonentë në kanalin e tij dhe gradualisht po bëhet një YouTuber dhe Bloger me ndikim për të rinjtë. Përveç videove të çboksimit ose shfaqjes së këpucëve, Fabo Nguyen është gjithashtu shumë rehat duke ndarë jetën e tij luksoze me familjen e tij dhe duke vepruar si fytyra e disa markave të mëdha vendase.

Jeta private dhe bashkëshortore e Fabo Nguyen

Në vitin 2016, Fabo Nguyen u martua me vajzën e nxehtë Van Tiny (emri i vërtetë Nguyen Hai Van) 5 vjet më i ri se ai. Ajo është shumë e bukur dhe është pronare e një dyqani të specializuar në kozmetikë dhe modë në qytetin Ho Chi Minh. Ky çift i talentuar bën që shumë njerëz të admirojnë me një histori të bukur dashurie në internet dhe një martesë luksoze që nuk është inferiore ndaj yjeve vietnamezë. Pas afro 6 vitesh jetese në të njëjtën shtëpi, çifti solli në jetë djalin e tyre të parë bukurosh, me nofkën Cobin, i cili tashmë është gati 2 vjeç.

READ  Mã Zipcode Lai Châu – Mã bưu điện Lai Châu mới nhất

Familja
Familja e lumtur e Fabo Nguyen.

Fabo Nguyen është i famshëm si një burrë që do gruan dhe fëmijët e tij. Prova është se ky djalë gjithashtu investon në blerjen e mallrave të markës për gruan e tij, si dhe për veten e tij. Van Tiny zotëron një koleksion çantash me jo më pak se 50 marka, nga marka si Hermes, LV, Gucci, Chanel, etj., pa përmendur veshjet dhe aksesorët e tjerë.

Djali i çiftit që nga momenti i lindjes u investua nga prindërit për sende luksi me vlerë qindra milionë dong. Në veçanti, kur Fabo Nguyen bleu një palë këpucë të lezetshme, foshnja Cobin pothuajse zotëronte një palë të ngjashme.

Të
Jeta është e mbushur me pasurinë e një çifti të ri.

Për sa i përket mjeteve të transportit, edhe pse nuk zotëron shumë, Fabo Nguyen aktualisht po shoqëron një Range Rover me një çmim rrotullimi jo më pak se 6.5 miliardë VND. Para shpërthimit të sëmundjes, ai, së bashku me prindërit, gruan dhe fëmijët e tij udhëtonte shpesh nëpër botë si Kore, Japoni, SHBA… mjaftueshëm për të vërtetuar se sa e pasur është familja e Fabo Nguyen.

Disa foto të tjera të Fabo Nguyen

Secili
Çdo blerje e Fabo Nguyen disa qindra milionë dong.

Të
Çifti i makinave të blera në fillim të 2020.

Vëllai më i madh
Ai e do shumë Van Tiny.

Fabo
Fabo Nguyen dhe babai i tij shkuan për bamirësi.

Me informacionin e mësipërm, shpresoj që të keni informacion të dobishëm për të ditur Kush është Fabo Nguyen? Mos harroni të ndiqni shkollën e mesme Le Hong Phong për të qëndruar të përditësuar me lajmet më të fundit dhe biografitë e të famshëmve çdo ditë!

Foto: personazhet e Facebook, YouTube

TREGIMI I FABO NGUYEN: E DASHUAR QE 1 VIT TE DIJE I dashuri yt eshte nje djal i pasur

Në një program për burrë e grua, Fabo Nguyen tregoi mundësinë që ai takoi dhe u martua me një hotgirl të famshëm në Saigon, duke i habitur të gjithë jashtëzakonisht.

Prandaj, të dy fillimisht u takuan përmes Facebook-ut, më pas u takuan zyrtarisht në jetën reale në një kafene. Në momentin e bisedës, Van Tiny nuk e dinte se kush ishte Fabo Nguyen apo prejardhja e tij e vërtetë familjare.

Kur ajo ishte gati të martohej, i dashuri i saj zbuloi se ai ishte djali i vetëm i kryetarit të një korporate elektronike të gjatë në Vietnam, duke fituar qindra miliarda dong/vit.

>>> Shih më shumë KËTU!

Burimi i përbashkët:

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Fabo Nguyễn là ai? Thông tin, gia thế của ông trùm sneaker . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *