Đàm Thu Trang là ai? Tiểu sử, sự nghiệp và đời tư vợ của Cường Đôla

Rate this post

Bashkohuni me shkollën e mesme Le Hong Phong për të zbuluar se kush është Dam Thu Trang? Biografia, karriera dhe jeta private e gruas së Cuong Do

Kush është Dam Thu Trang?

Jo një bukuroshe kulti në showbizin vietnamez, pa pasur një pronë monumentale apo një treg të zhurmshëm, Dam Thu Trang është thjesht një vajzë e zakonshme me karrierën e saj të biznesit dhe kishte kohë të merrte pjesë në showbiz. . por jo aq i famshëm. Përkundrazi, tashmë emri i saj bie shumë në sy kur njeh gjigantin Cuong Do. Ata kanë një dashuri të bukur me një njohje të shkurtër (pas vetëm 2 muajsh që ranë në sy nga shtypi, çifti e përditësoi shpejt statusin e fejuarit) dhe në një të ardhme të afërt çifti do të zhvillojë një dasmë së bashku.

Flisni
Çfarë lloj vajze është Dam Thu Trang që e bën të pasionuar një gërmues lulesh si Cuong Do?

Po shikoni: Kush është Dam Thu Trang? Biografia, karriera dhe jeta private e gruas së Cuong Do

Biografia e Dam Thu Trang

 • Emri i vërtetë: Dam Thu Trang
 • Viti i lindjes: 30 nëntor 1989
 • Zodiaku: Shigjetari
 • Lartësia: 1m76
 • Vendlindja: Lang Son
 • Tay etnik
 • Profesioni: Aktore, fotomodele, biznesmene
 • Këngët e përzgjedhura: Do të doja të kthehesha, Biçikleta, Hëna përqafon diellin, Fëmijëria iku,…
 • Çmimet: Top 20 Miss Vietnam 2012, Top 6 Top Modeli i ardhshëm i Vietnamit 2010, Miss Lang 2010…

Këmbë

Dam Thu Trang – Një vajzë e guximshme dhe e talentuar

Para se të njihej si hija rozë e gjigantit Nguyen Quoc Cuong (Cuong Do La), bukuroshja e Lang ishte mjaft aktive në showbiz por nuk la shumë përshtypje në zemrat e publikut.

Duke pasur avantazhin e lartësisë së jashtëzakonshme, Dam Thu Trang dikur mori pjesë në një konkurs modelimi Vietnami Next Top Model 2010 dhe u ndal në top 6, edhe pse nuk arriti rezultate të larta, ajo ishte ende aktive si modele dhe këngëtare me një sërë këngësh që morën vlerësime pozitive si: Hëna duke përqafuar Diellin, në pritje të kthimit…

Kur
Ajo ka marrë pjesë në Vietnam’s Next Top Model dhe ka mbajtur shumë herë renditje të larta, më pas ka punuar në dy fusha të modeles dhe këngëtares njëkohësisht.

Pas një periudhe pjesëmarrjeje në showbiz por ende jo shumë e famshme dhe shumë njerëz ende nuk e dinë se kush është Dam Thu Trang, ajo u largua përkohësisht nga qendra e vëmendjes dhe iu drejtua fushës së biznesit, për fat të mirë ajo ka korrur shpërblimet.shumë sukses në këtë fushë të re .

Nuk jane
Jo shumë i zhurmshëm apo i dukshëm, por sofistikimi dhe zgjuarsia e Dam Thu Trang i bënë njerëzit kuriozë për të

Edhe pse ajo është edhe biznesmene dhe njeh gjigantët e qytetit malor, është një avantazh i madh, por nuk e përdor si trampolinë për t’u rikthyer në showbiz apo për ta publikuar me zë të lartë historinë e saj të dashurisë në gazetë. I. Dam Thu Trang ende bën atë që e konsideron të nevojshme, jeton në paqe dhe fokusohet në karrierën e saj. Bukuroshja shpesh ka kohë të lirë për të udhëtuar me të dashurin e saj, për të dalë në një takim me miqtë, veçanërisht ajo është gjithashtu një lojtare e famshme e markës kur përditëson rregullisht kostumet e markave të shtrenjta, Zotërimi i një kamioni miliarda dollarësh i bën shumë njerëz të admirojnë.

READ  Bản nhận xét đánh giá hiệu trưởng, giám đốc

Këmbë

Gruaja e veçantë rrëmbeu zemrën e “biznesmenit të luleve” Cuong Do

Eksploroni më shumë: Si të lidhni VPS nga smartphone Android, iPhone, iPad

Njerëzit mendojnë se Dam Thu Trang është një lidhje dashurie e rrufeshme me Cuong Do, si dashuria e tij e mëparshme apo jo. Por realiteti dëshmon se dyshimi është krejtësisht i gabuar.

Më parë, kur mediat bënin shumë pyetje në lidhje me këngëtaren dhe gjigantin e qytetit malor që kishin një lidhje të dyshimtë, filloi të binte në sy emri Dam Thu Trang. janë më të kërkuar dhe çdo lëvizje e çiftit vihet re.

Imazhi
Seti fotografik i dasmës nuk mund të ishte më i thjeshtë nga Dam Thu Trang dhe Cuong Dola

NË
Në intervistë, zonja Nhu Loan u përlot, a është kjo kënaqësi pas vitesh shqetësimi për historinë skandaloze të dashurisë së djalit të saj me yjet e tjerë rozë?

Unaza
Unaza e martesës me diamant të çiftit Thu Trang – Quoc Cuong

Këmbë

Këmbë

Këmbë

Këmbë

Burimi i imazhit: Internet

Shpresojmë që informacioni i mësipërm t’ju japë njohuri të reja rreth Biografia e Dam Thu Trang, kush është ajo dhe disa detaje për jetën e saj Si. Mos harroni të lexoni informacionin e ri të yjet vietnamezë Përditësuar vazhdimisht në Shkolla e mesme Le Hong Phong Ditore.

Eksploroni më shumë: Alternativat kryesore më të mira për Photoshop në Mac

Postuar nga: Shkolla e mesme Le Hong Phong

Kategoria: Të përgjithshme

Shiko

Kush është Dam Thu Trang?

Jo një bukuroshe kulti në showbizin vietnamez, pa pasur një pronë monumentale apo një treg të zhurmshëm, Dam Thu Trang është thjesht një vajzë e zakonshme me karrierën e saj të biznesit dhe kishte kohë të merrte pjesë në showbiz. . por jo aq i famshëm. Përkundrazi, tashmë emri i saj bie shumë në sy kur njeh gjigantin Cuong Do. Ata kanë një dashuri të bukur me një njohje të shkurtër (pas vetëm 2 muajsh që ranë në sy nga shtypi, çifti e përditësoi shpejt statusin e fejuarit) dhe në një të ardhme të afërt çifti do të zhvillojë një dasmë së bashku.

Flisni
Çfarë lloj vajze është Dam Thu Trang që e bën të pasionuar një gërmues lulesh si Cuong Do?

Biografia e Dam Thu Trang

 • Emri i vërtetë: Dam Thu Trang
 • Viti i lindjes: 30 nëntor 1989
 • Zodiaku: Shigjetari
 • Lartësia: 1m76
 • Vendlindja: Lang Son
 • Tay etnik
 • Profesioni: Aktore, fotomodele, biznesmene
 • Këngët e përzgjedhura: Do të doja të kthehesha, Biçikleta, Hëna përqafon diellin, Fëmijëria iku,…
 • Çmimet: Top 20 Miss Vietnam 2012, Top 6 Top Modeli i ardhshëm i Vietnamit 2010, Miss Lang 2010…
READ  Tìm hiểu Diện tích xung quanh hình nón: công thức, bài tập ví dụ mới nhất tháng

Këmbë

Dam Thu Trang – Një vajzë e guximshme dhe e talentuar

Para se të njihej si hija rozë e gjigantit Nguyen Quoc Cuong (Cuong Do La), bukuroshja e Lang ishte mjaft aktive në showbiz por nuk la shumë përshtypje në zemrat e publikut.

Duke pasur avantazhin e lartësisë së jashtëzakonshme, Dam Thu Trang dikur mori pjesë në një konkurs modelimi Vietnami Next Top Model 2010 dhe u ndal në top 6, edhe pse nuk arriti rezultate të larta, ajo ishte ende aktive si modele dhe këngëtare me një sërë këngësh që morën vlerësime pozitive si: Hëna duke përqafuar Diellin, në pritje të kthimit…

Kur
Ajo ka marrë pjesë në Vietnam’s Next Top Model dhe ka mbajtur shumë herë renditje të larta, më pas ka punuar në dy fusha të modeles dhe këngëtares njëkohësisht.

Pas një periudhe pjesëmarrjeje në showbiz por ende jo shumë e famshme dhe shumë njerëz ende nuk e dinë se kush është Dam Thu Trang, ajo u largua përkohësisht nga qendra e vëmendjes dhe iu drejtua fushës së biznesit, për fat të mirë ajo ka korrur shpërblimet.shumë sukses në këtë fushë të re .

Nuk jane
Jo shumë i zhurmshëm apo i dukshëm, por sofistikimi dhe zgjuarsia e Dam Thu Trang i bënë njerëzit kuriozë për të

Edhe pse ajo është edhe biznesmene dhe njeh gjigantët e qytetit malor, është një avantazh i madh, por nuk e përdor si trampolinë për t’u rikthyer në showbiz apo për ta publikuar me zë të lartë historinë e saj të dashurisë në gazetë. I. Dam Thu Trang ende bën atë që e konsideron të nevojshme, jeton në paqe dhe fokusohet në karrierën e saj. Bukuroshja shpesh ka kohë të lirë për të udhëtuar me të dashurin e saj, për të dalë në një takim me miqtë, veçanërisht ajo është gjithashtu një lojtare e famshme e markës kur përditëson rregullisht kostumet e markave të shtrenjta, Zotërimi i një kamioni miliarda dollarësh i bën shumë njerëz të admirojnë.

Këmbë

Gruaja e veçantë rrëmbeu zemrën e “biznesmenit të luleve” Cuong Do

Njerëzit mendojnë se Dam Thu Trang është një lidhje dashurie e rrufeshme me Cuong Do, si dashuria e tij e mëparshme apo jo. Por realiteti dëshmon se dyshimi është krejtësisht i gabuar.

shefi
Të dy u njohën në vitin 2017, u martuan në fillim të 2019 dhe së shpejti do të bëhet një dasmë e bukur

Më parë, kur mediat bënin shumë pyetje në lidhje me këngëtaren dhe gjigantin e qytetit malor që kishin një lidhje të dyshimtë, filloi të binte në sy emri Dam Thu Trang. janë më të kërkuar dhe çdo lëvizje e çiftit vihet re.

Ndryshe nga lidhjet e mëparshme të dashurisë, duket se shumica e njerëzve e kuptojnë se në këtë dashuri, biznesmeni Cuong Do është shumë serioz, ai gjithashtu bën shumë gjëra të veçanta për Dam Thu Trang që nuk i ka bërë kurrë më parë. ndonjë vajzë, qoftë edhe me këngëtarin Ho Ngoc Ha – që ka 8 vite me të dhe kanë një djalë të bukur së bashku.

READ  Kỹ năng là gì? Các kỹ năng quan trọng cần có trong cuộc sống

Imazhi
Seti fotografik i dasmës nuk mund të ishte më i thjeshtë nga Dam Thu Trang dhe Cuong Dola

Statusin e fejesës e ka bërë të ditur publikisht në faqen e tij personale si një njoftim zyrtar për të gjithë se i kushton shumë rëndësi kësaj dashurie dhe premton një dasmë jo shumë larg. Ky manjat i qytetit malor nuk heziton t’i japë Dam Thu Trang gjeste intime, puthje të ëmbla apo udhëtime të gjata në resorte të shtrenjta. Në përgjigje të kësaj ndjenje, bukuroshja e Lang ishte gjithmonë pranë Cuong Do, duke u kujdesur për djalin e tij dhe duke u sjellë me shumë edukatë.

NË
Në intervistë, zonja Nhu Loan u përlot, a është kjo kënaqësi pas vitesh shqetësimi për historinë skandaloze të dashurisë së djalit të saj me yjet e tjerë rozë?

Në fillim të vitit 2019, Dam Thu Trang ishte gruaja e parë, rruga kryesore u organizua nga familja e biznesmenit Quoc Cuong, zonja Nhu Loan – nëna biologjike e Cuong Do nuk mundi t’i fshehte lotët kur ishte dëshmitare e ceremonisë së fejesës. Kjo është padyshim fejesën që nusja e ka dashur gjithmonë. Dam Thu Trang nuk është një trëndafil i shkëlqyeshëm i bukur ose një familje e tmerrshme, as një mbretëreshë argëtimi apo ndonjë gjë tjetër, por thjesht një grua e zakonshme pa paragjykime, një mënyrë jetese të matur dhe veçanërisht një zemrën e kapur të djalit të tij Nhu Loan.

Unaza
Unaza e martesës me diamant të çiftit Thu Trang – Quoc Cuong

E së fundmi, bukuroshja ka shpërndarë një foto që besohet të jetë unaza e martesës me diamant të të dyve, përballë urimeve të një numri të madh miqsh të ngushtë. Kështu që një ditë do të ketë një dasmë jashtëzakonisht madhështore që do të bëhet në pritje të shumë njerëzve, më parë çifti zbuloi në faqen e tyre personale një set fotografik dasme shumë të thjeshtë por jo më pak emocionues.bëni njerëzit të dashurohen. admiring admiration.

Foto të bukura të Dam Thu Trang:

Këmbë

Këmbë

Këmbë

Këmbë

Burimi i imazhit: Internet

Shpresojmë që informacioni i mësipërm t’ju japë njohuri të reja rreth Biografia e Dam Thu Trang, kush është ajo dhe disa detaje për jetën e saj Si. Mos harroni të lexoni informacionin e ri të yjet vietnamezë Përditësuar vazhdimisht në Shkolla e mesme Le Hong Phong Ditore.

E drejta e autorit të artikullit i përket shkollës së mesme Le Hong Phong. Çdo kopjim është mashtrim!

Burimi i përbashkët:

/dam-thu-trang-la-ai-tieu-su-su-nghiep-va-doi-tu-vo-cua-cuong-dola/

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Đàm Thu Trang là ai? Tiểu sử, sự nghiệp và đời tư vợ của Cường Đôla . Đừng quên truy cập Cakhia TV Trang web xem trực tiếp bóng đá không quảng cáo hot nhất hiện nay

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *